4 pārliecības noslēpumi, kas palīdzēs Tev gūt panākumus biznesā | Liene Uresina
10600
post-template-default,single,single-post,postid-10600,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

4 pārliecības noslēpumi, kas palīdzēs Tev gūt panākumus biznesā

Vai Tu kādreiz esi domājis, kāpēc dažiem cilvēkiem ir tik vielgi būt pašpārliecinātiem, kamēr citi cīnās ar nedrošības sajūtu un kompleksiem? Varbūt Tu pat esi sevi pieķēris domājam: “Oho, viņam nu gan ir paveicies – viņš ir tik pašpārliecināts! Ja es varētu būt tikpat pārliecināts par sevi, es arī varētu gūt panākumus biznesā…” 

Patiesībā cilvēks nepiedzimst ar pārliecību par sevi – viņš to iemācās.

Daudzas aptaujas un pētījumi liecina, ka aptuveni 85% pasaules iedzīvotāju nav pārliecināti par sevi. Lielākā daļa no šiem cilvēkiem ir sievietes. Laiku pa laikam sievietēm saka, ka viņas dzīvē nevar progresēt tāpat kā vīrieši. Tā ir kā lēna inde viņu pārliecībai, un viņas vienmēr jūtas vienu soli aiz muguras vīriešu kārtas pārstāvjiem. Runājot par uzņēmējiem, pārliecības trūkums var būt lielākais šķērslis biznesa izaugsmei.

Risināt biznesa pasaules izaicinājumus bez pietiekamas pašpārliecinātības var būt grūti – Tu vari zaudēt potenciālos klientus, līgumus un citas izaugsmes iespējas tikai tāpēc, ka neesi pietiekami pārliecināts par sevi, lai strādātu ar klientiem, apmeklētu konferences un dotos uz dažādiem svarīgiem pasākumiem. Lai sasniegtu savus biznesa mērķus un nepalaistu garām svarīgas iespējas, Tev ir jāsāk mācīties būt pārliecinātam par sevi!

Šeit ir pāris padomi, kas noderējuši man:

1. Tev ir jābūt skaidrai vīzijai

Viena vienkārša metode, kā uzlabot savu pārliecību, ir uzstādīt skaidrus mērķus. Es gribu nopelnīt vairāk naudas vietā uzstādi tādus mērķus kā es vēlos iegūt 5 klientus mēnesī. Nosaki izmērāmus mērķus, lai varētu izvērtēt savus panākumus, tādējādi palielinot arī pārliecību par sevi.

2. Beidz būt negatīvs

Negativitāte vienmēr mazinās Tavu motivāciju un “vilks Tevi uz leju”. Tev jākļūst optimistiskam attiecībā uz savu nākotni, kā arī sava biznesa panākumiem. Tiklīdz Tev apkārt virmos pozitīva enerģija, Tu kļūsi produktīvāks, motivētāks, kā arī Tavi darbinieki pieliks vairāk pūļu, lai atbilstu Tavam enerģijas līmenim. Lai to panāktu, centies atrasties motivējošu un iedvesmojošu cilvēku sabiedrībā.

3. Esi drosmīgs un uzņemies riskus

Riska uzņemšanās tiek uzskatīta par drosmīgu rīcību, jo neatkarīgi no tā, kāds ir rezultāts, Tu iegūsi pārliecību, jo uzdrīkstējies pamēģināt. Šie riski arī sniegs Tev vērtīgas mācības, kuras vari izmantot vēlāk savā biznesa karjerā.

4. Vienmēr skaties uz priekšu

Veiksmīgi cilvēki vienmēr atstāj pagātnē kā savas neveiksmes, tā arī sasniegumus, virzoties uz priekšu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Tev kā uzņēmējam ir jāsaprot, ka iespējas nenāks viegli, un Tev ir jāizmanto katra izdevība. Tas būs iespējams tikai tad, kad pārstāsi dzīvot pagātnē, bet ar drošu un optimistisku skatu vērsies nākotnes izaicinājumos.

 

Izmanto šos padomus, lai iegūtu pārliecinātu personību un labākus rezultātus biznesā!

2 Comments
 • Sigita Zandersone
  Posted at 09:50h, 08 February Reply

  Super padomi
  Paldies

 • Līga
  Posted at 13:09h, 22 February Reply

  Zelta vārdi!!!!

Post A Comment