Motivāciju meklējot | Liene Uresina
20493
post-template-default,single,single-post,postid-20493,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

Motivāciju meklējot

Tu jau noteikti zini, ka gan dzīvē, gan attiecībās, gan biznesā ir savi kāpumi un kritumi. Kāpumi ir fantastiski - enerģija, piepildījums, prieks… Dzīve atkal atguvusi krāsas! Tomēr kritumi… Ak, šie kritumi… No tiem mūs var glābt tikai viens - motivācija. Motivācija celties pēc katra kritiena un enerģija sākt no sākuma ar jaunu sparu.

Es esmu bijusi gan šajās augšās, gan, nebaidos atzīt, arī lejās. Un šodien gribu Tev pastāstīt, kā izskatās “lejas” - mirkļi bez motivācijas, dienas bez iedvesmas un brīži, kad šķiet, ka nekas vairs nepalīdzēs.

1. Divkauja ar modinātāju

Iedomājies šo - Tavs modinātājs zvana, Tu to atkal atliec, nospiežot “snooze”, jo gluži vienkārši negribas celties. Tā kļūs par rutīnu, un katrs rīts iesākas ar nogurumu. Tu it kā saproti, ka būtu taču veselīgi celties laicīgi, būtu forši, ja katrs rīts netiktu pavadīts milzu steigā, taču, tajā pašā laikā, Tavs organisms vienkārši pretojas pārmaiņām, un, kad atskan modinātāja signāls, pirksts jau automātiski to atkal atspiež.

2. Komforta zonas kārdina

Mūsu komforta zona - tas mājīgais stūrītis -, kurā jūtamies tik droši un ērti, var kļūt gan par mūsu sabiedroto, gan ienaidnieku. Kad mums trūkst motivācijas, izkāpšana no šīs pazīstamās teritorijas šķiet biedējoša. Un tad Tu attopies starp divām galējībām - vēlmi augt un vilinājumu palikt zināmā robežās. Komforta zonā taču ir tik komfortabli! Un tieši tajā brīdī, kad tiek pieņemts lēmums tur uzkavēties “vēl nedaudz”, mūsu sapņi sāk šķist arvien tālāki un neaizsniedzamāki.

3. Šaubas ņem virsroku

Nepārliecinātība par sevi iezogas zagšus, čukstot nenoteiktības vārdus un apšaubot mūsu spējas. Mēs sākam šaubīties par visu - savu vērtību, saviem sapņiem, savu spēju gūt iedvesmu un iedvesmot citus. Šī vajājošā šaubu klātesamība izsūc mūsu enerģiju, liekot justies bezpalīdzīgiem un nespējīgiem sasniegt savus mērķus.

4. Uz izdegšanas robežas

Izdegšana… Tā piezogas nemanāmi mirklī, kad bez atelpas iekrītam savā darāmo darbu saraksta slazdā. Entuziasma trūkums, fizisks bezspēks, sajūta, ka piepildījums nekur nav atrodams. Tas ir brīdis, kad enerģijas un motivācijas līmenis nevar būt zemāks.

5. Nebeidzamie pienākumi

Šajā pasaulē, kas ir pilna ar bezgalīgiem pienākumiem (un tikpat bezgalīgām iespējām) kādā brīdī visa var vienkārši būt pārāk daudz. Gaidāmo uzdevumu milzīgais apjoms un nepārvaramais pienākumu kalns nepavisam nešķiet motivējošs. Lai to pārvarētu, ir nepieciešama enerģija, bet, jautājums, kas rosās ikviena galvā - kur to gūt?

Es esmu uz savas ādas “izbaudījusi” visus šos punktus. Un tik tiešām varu atzīt - brīdī, kad trūkst enerģijas, brīdī, kad Tavs ķermenis, prāts un gars nav saskaņā viens ar otru, brīdī, kad šķiet, ka ir grūti - TĀS VĒL NAV BEIGAS!

Es ticu, ka mēs visi esam pelnījuši mosties ik rītu ar enerģiju, jaudu un iedvesmu! Un tātad, atgriežoties pie jautājuma, kas interesē visiem - kā atgūt motivāciju?

Es esmu sagatavojusi 21 dienas motivācijas izaicinājumu, kur mēs iedziļināsimies šajās tēmās, atgūsim kontroli par savu pašsajūtu un pateiksim motivācijas trūkumam “NĒ!”

Zini - arī šis pāries! Lasi vairāk par izaicinājumu šeit!

Tiekamies!

1Comment
  • Laura Zariņa
    Posted at 08:31h, 15 June Reply

    Ļoti noder tieši šobrīd. Paldies. 🙏

Post A Comment