Lai tiktu uz priekšu, ir jāsper solis! | Liene Uresina
25890
post-template-default,single,single-post,postid-25890,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

Lai tiktu uz priekšu, ir jāsper solis!

Nav paralizējošākas sajūtas par to, kad jūties iestrēgusi. Tavi mērķi un sapņi šķietami kļūst arvien nesasniedzamāki, vai, sliktākajā gadījumā, Tu pat vairs neskaties to virzienā. Katra diena paiet nebeidzamos mazos un lielos pienākumos - darbā, mājas uzkopšanā, rūpēs par bērniem, rūpēs par vīru, rūpēs par radiem, rūpēs par viss kaut ko. Bet ne sevi pašu.

Ja uz brīdi ievelc gaisu un padomā, Tu atceries visu, ko kādreiz tiecies izdarīt, kāda gribēji kļūt un kādu iztēlojies savu dzīvi. Bet realitāte, diemžēl, ir citādāka.

Kā Tu šeit nokļuvi? Vai Tu uz šo gāji apzināti? Vai varbūt dzīves ceļa taka pati nemanāmi Tevi šeit atveda? Vai Tu esi pārāk slinka? Pārāk veca? Pārāk apkrauta neskaitāmiem ikdienas smagumiem? Vai Tu vispār esi pelnījusi dabūt to, ko vēlies? Vai Tu to gribi tik ļoti, lai rēali izmainītu sevi, savu dzīvi, ieguldītu enerģiju un ietu pēc tā? Vai varbūt Tu nemaz nekad neesi skaidri zinājusi, kurā virzienā spert soli, lai savus sapņus padarītu par realitāti?

Izmainot sevi, Tu izmaini savu personīgo realitāti

Tas, ko redzam sev apkārt un saucam par savu realitāti, ir mūsu katra personīgais un unikālais spogulis. Visums nekad mums nedod to, ko gribam. Visums vienmēr mums dod to, kas ESAM. Un šīs ir lieliskas ziņas, jo Tu VARI ietekmēt to, kas Tu esi.

Ja Tu gribi redzēt sev apkārt citādāku realitāti, ja gribi, lai dzīves spogulis Tev rāda citādāku bildi, Tev ir jāizmaina sevi pašu! Tev ir jāatrod uzmanības spēks ievērot, kādas domas pavada Tavu ikdienu, kādus vārdus izmanto sarunās ar sevi un apkārtējiem, kādus automātiskos - zemapziņas ieradumus esi izveidojusi.

Tavs iekšējais dialogs ir Tava svarīgākā saruna

Tavs iekšējais dialogs veido Tavu sevis un apkārtējās pasaules uztveri. Tas ietekmē Tavu rīcību, lēmumus un galu galā Tavus rezultātus.

Vai Tu esi sevi pieķērusi, sakot "mani sapņi ir neiespējami?" Tāds negatīvs iekšējais dialogs Tevi norobežos un bremzēs, radot vēl vairāk šaubas un nepārliecību.

Savukārt, veselīgs un spēcinošs iekšējais dialogs virzīs Tevi uz priekšu, paaugstinot gan pašapziņu, gan pārliecību.  Domājot par kādu no mērķiem, saki sev "man ir potenciāls sasniegt savus sapņus". Tas Tevi iedrošinās pieņemt riskus un virzīties uz priekšu, lai sasniegtu to, ko vēlies.

Bez mērķiem nav progresa

Mūsu mērķi ir kā kompass, kas dod virzienu. Bez tiem, mēs tāpat varam būt darbībā, bet reālu rezultātu un progresu gan neredzēsim. To var pielīdzināt riņķošanai ap savu asi - Tu itkā kusties, bet uz priekšu netiec. Mērķi motivē, dod skaidrību un iespēju plānot savu ceļu uz panākumiem. Tāpēc, zināt, kur Tu gribi doties, ir nenovērtējami svarīgi!

Sāc tagad!

Nostiprinot pozitīvu iekšējo dialogu, mainot sevi un izvirzot skaidrus mērķus, Tu spēsi produktīvāk virzīties uz priekšu. Katrs mazākais solis pretī mēķiem ir ļoti būtisks Tavā ceļā uz attīstību un panākumiem. Strādā pie sevis, strādā pie saviem sapņiem, nepadodies un atceries novērtēt savu progresu.

Tev izdosies!

Vai esi gatava spert, iespējams, nozīmīgāko soli savā dzīvē, lai uzņemtos atbildību par savu realitāti un dotos apzinātā ceļā uz saviem mērķiem un PROGRESU?

PIRMO REIZI KLĀTIENĒ Lienes Uresinas pasākums UNSTOPPABLE YOU!

Izmanto savu zemapziņas spēku un transformē savu dzīvi pa īstam.

6. aprīlis I 9:00-21:00 |

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O6

No Comments

Post A Comment