Kāpēc Tu nepelni tik, cik Tu vēlies? | Liene Uresina
21463
post-template-default,single,single-post,postid-21463,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

Kāpēc Tu nepelni tik, cik Tu vēlies?

Daudzi to nevēlas atzīt, taču nauda ir ļoti svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa. Tā palīdz piepildīt mūsu vēlmes un vajadzības, lai dzīvotu komfortablu dzīvi. Taču rūgtā patiesība ir pavisam vienkārša - tas, cik mēs pelnām, ir mūsu atbildība. Protams, var vainot ekonomiskos apstākļus, darba tirgu, politisko sistēmu, bagātus cilvēkus un citus apstākļus, taču…ko tas Tev dos? Absolūti neko. Citu vainošana neizmainīs Tavu situāciju. Tikai retais var godīgi pacelt roku un atzīt, ka pats ir atbildīgs par savu finansiālo stāvokli. To atspoguļo mūsu pašu izvēles un darbība (vai tieši bezdarbība).

Un tā Tu nonāc pie jautājuma - kāpēc es nepelnu tik, cik es vēlos?

1. Tev nav skaidru mērķu

Ja Tavs mērķis ir “pelnīt vairāk”, tas, visticamāk, nepiepildīsies. Kāpēc? Jo tas ir neskaidrs. Cik Tu gribi pelnīt? Kāpēc Tu gribi pelnīt tieši tik? Ko Tu darīsi, kad sasniegsi šo mērķi? Taviem mērķiem jābūt precīziem, izmērāmiem un sasniedzamiem.

2. Tu izvairies no realitātes

Cik ir Tavā bankas kontā? Vai Tevi tas apmierina? Ja nē, kāpēc Tu nemaini šo situāciju? Šie jautājumi ir neērti, taču ļoti nepieciešami, lai Tu varētu ieskatīties patiesībai acīs. Ignorēt finansiālās problēmas NAV risinājums. Lai pelnītu vairāk, Tev ir jāpieņem realitāte un jāsaprot, ko tieši Tu vēlies mainīt, kā arī jāseko līdzi saviem izdevumiem un ienākumiem.

3. Tu turi aizvainojumu un esi upura lomā

Ieslīgt upura lomā ir pavisam vienkārši - tas ir ērti. Iespējams, Tev šķiet, ka kāds Tev ir kaut ko parādā. Varbūt Tu vaino dažādus apstākļus pie tā, ka nevari nopelnīt vairāk. Varbūt Tev ir ērtāk nerisināt šo situāciju un gaidīt, kad Tevi kāds pažēlos. Taču es neesmu redzējusi nevienu veiksmīgu cilvēku, kurš ir upura lomā. Tev ir jāpaņem groži savās rokās un jāuzņemās atbildība!

4. Tu runā negatīvi

Tas, ko mēs sakām par sevi citiem, tas, ko mēs domājam par sevi, tas, ko mēs sakām paši sev, neizmērojami ietekmē to, kā mēs veidojam savu dzīvi. Ja Tu nemitīgi šausti sevi, noliedz savu potenciālu vai runā negatīvi par sevi un savām spējām, Tu ierobežo savu izaugsmi. “Es neko nevaru” nenovedīs Tevi pie pārticības. Tev pilnībā jāizņem šie negatīvie vārdi no sava vārdu krājuma un jāaizstāj tie ar pozitīvām afirmācijām un ticību sev.

5. Tev ir limitējoši priekšstati par pārticību un naudu

Nauda ir visa ļaunuma sakne.

Bagātie ir alkatīgi.

Nauda nevar nopirkt laimi.

Ir smagi jāstrādā, lai nopelnītu vairāk.

Daudz naudas var iegūt tikai nelegālā veidā.

Šie un vēl citi priekšstati ir aizgūti no dažādām dzīves pieredzēm un citiem cilvēkiem. Tie veido Tavu zemapziņu, un Tava zemapziņa ietekmē Tavas darbības. Darbs ar limitējošajiem priekšstatiem ir ļoti svarīgs ceļā uz pārticību. Tikai atbrīvojoties no vecā Tu vari dot iespēju jaunajam!

Tavam potenciālam nav robežu. Taču tas ir nemitīgs darbs ar sevi, savu domāšanu un ieradumiem. Lai palīdzētu uzsākt šo transformāciju, es aicinu Tevi uz 3 dienu BEZMAKSAS Naudas Manifestācijas izaicinājumu, kurā es dalīšos ar stratēģijām un tehnikām, kā pārprogrammēt savu domāšanu, lai iemācītos manifestēt pārticību! Izaicinājums sāksies jau 14. septembrī, nenokavē pieteikšanos!

1Comment
  • Evija Zīlīte
    Posted at 19:24h, 11 September Reply

    Gaidu ar nepacietību, Liene! Tava enerģija iedvesmo!

Post A Comment