Kāpēc ir svarīgi kļūdīties? | Liene Uresina
12092
post-template-default,single,single-post,postid-12092,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

Kāpēc ir svarīgi kļūdīties?

Raugoties uz veiksmīgiem cilvēkiem, ir viegli iekrist “viņiem ir vienkārši paveicies” slazdā. Šķiet, ka viņu dzīves ir perfektas un viņi ir piedzimuši laimes krekliņā, tāpēc arī sasnieguši tik daudz. Tas, ko es esmu sapratusi, mācoties no šiem veiksmīgajiem cilvēkiem, ir pavisam vienkārša patiesība - aiz katra veiksmes stāsta ir milzum daudz darba, pārvarēti izaicinājumi un izgāšanās, par ko skaļi netiek runāts.

Arī mēs paši bieži vien nevēlamies citiem atzīt savas kļūdas vai atklāt neveiksmes, vai piekrīti? Mēs izvairāmies pat no domas par izgāšanos, taču tā vietā mums tā būtu jāsvin. Kāpēc? Alberts Einšteins ir teicis, ka izgāšanās ir viens no progresa rādītājiem ceļā uz panākumiem.

Katrs atraidījums, izgāšanās un neveiksme, kas mūs jebkad ir piemeklējusi, ved soli tuvāk mūsu mērķim. Kļūdīties ir labi! Kāpēc?

1. Kļūdas ir mūsu labākais skolotājs

Ne velti saka, ka no kļūdām mācās! Šajā procesā Tu atklāj savus “aha” momentus un uzzini to, kam Tevi neviens nebija sagatavojis. Tu iegūsti savu formulu un saproti, kas strādā un kas ne, lai nākotnē šo kļūdu vairs neatkārtotu. Neveiksmes padara neiespējamo iespējamu.

2. Kļūdas Tevi padara stiprāku

Tās norūda Tevi kā personību un padara Tevi par mentāli noturīgāku cilvēku. Tu apzinies savas spēcīgās puses, talantus un prasmes, kas Tev palīdzēs cīņā ar nākamajiem izaicinājumiem. Tiklīdz Tu pārvari kādu neveiksmi, Tevi vairs nekas nevar nobiedēt un Tu esi gatavs stāties ceļā visam, ko pasaule var piedāvāt!

3. Kļūdas Tevi virza sasniegt Tavu pilno potenciālu

Kā karjerā, tā arī personīgajā dzīvē kļūdu atzīšana un mācīšanās no tām palīdzēs Tev fokusēties uz Tavām uzvarām! Neveiksmes Tev rāda, cik patiesībā daudz Tu spēj, atklājot Tavu pilno potenciālu. Tev pavērsies jaunas iespējas un mainīsies perspektīva - tas būs grūdiens, kas aizvedīs Tevi jaunos augstumos!

Nākamreiz, kad redzi kādu veiksmīgu cilvēku, mēģini kritiski novērtēt ne tikai saldo panākumu dzīvi, bet arī grūtības un izaicinājumus, ko šis cilvēks pārvar katru dienu.

1Comment
  • Laura
    Posted at 07:26h, 21 April Reply

    Labdien!

    Paldies Jums! Kā vienmēr ļoti noderīgas un pārdomas raisošas mācības un atziņas.

Post A Comment