Iespējamā misija: Kā dzīvot, nevis izdzīvot laikā, kad nekas nav zināms | Liene Uresina
8939
post-template-default,single,single-post,postid-8939,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

Iespējamā misija: Kā dzīvot, nevis izdzīvot laikā, kad nekas nav zināms

Pasaule ir apstājusies un nekas no tā, kas notiek, nav normāli. Pateikt, ka šie ir nepieredzēti laiki, ir tas pats, kas nepateikt neko.

Pēdējo reizi ar tik lielu paniku, bailēm un satraukumu saskāros, kad ar vīru pārcēlāmies uz dzīvi Latvijā un uzsākām uzņēmējdarbību globālas krīzes laikā. Uzņēmumi tika slēgti, ģimenes cīnījās kā māk un gaisā virmoja nenoteiktība.

Daudziem cilvēkiem visā pasaulē šobrīd situācija ir daudzreiz sliktāka. Covid-19 parādījās negaidīti un burtiski iznīcināja dzīvi, ko mēs uzskatījām par normālu. Cauri sociālajiem medijiem un cilvēku sejām plūst bailes, kas noved pie jautājuma:  “Ko man tagad darīt?”

Šī krīze sadalīja cilvēkus 2 daļās, veidojot plaisu starp tiem, kuri padevās bailēm, un tiem, kuri izvēlējās izmantot šo laiku, lai katapultētu sevi jaunā līmenī.

Protams, bailes ir dabiska cilvēka reakcija, tomēr tas nav veids, kā progresēt un zelt visās dzīves jomās.

Izdzīvošanas režīms nav veids, kā dzīvot. Tas atņem spēju izbaudīt dzīvi, pieņemt izaicinājumus un augt. Ja Tu vēlies sasniegt vēl neredzētus augstumus un atklāt savu potenciālu, Tev ir jāpārvērš šis haosa un nenoteiktības laiks kā motivācija.

Patiesībā dzīvē vienmēr būs nenoteiktības brīži un liksies, ka esam zaudējuši kontroli.

Padomā par savu ikdienu. Ir taču tik daudz lietu, kas jebkurā brīdī var noiet greizi. Mēs nevaram kontrolēt apkārtējo vidi un citu cilvēku darbības, tāpēc, ja Tu gribi maksimāli izmantot savu gadu un no šī pandēmijas laika izkļūt kā uzvarētājs, Tev ir jāaturas no vēlmes atkāpties un paslēpties. 

Dimanti rodas zem milzīga spiediena un zelts tiek ražots karstākajās krāsnīs. Neērtas situācijas var uzskatīt par katalizatoru jaunam līmenim, ko gribi sasniegt.

Ja mēs ar vīru būtu izvēlējušies bailes, kad pārcēlāmies atpakaļ uz Latviju, mēs nekad nebūtu atvēruši savu restorānu, mēs nebūtu bijuši veiksmīgas restorānu ķēdes īpašnieki, kā arī mums nekad nebūtu pavērušās dzīvi mainošas iespējas, kas mums ir tagad. Mēs izvēlējāmies pieņemt šo izaicinājumu un tas atmaksājās!

Daudzi veiksmīgi cilvēki spēj saskatīt iespējas pat krīzes situācijā. Lai arī Tu to spētu izdarīt, uzdod sev šos jautājumus:

  • Ko es varu darīt?
  • Kas man ir?
  • Ko es varu kontrolēt?
  • Ko es zinu?
  • Kā es varu to izmantot?

 

Lai saskatītu iespējas krīzes situācijā, Tev ir jāsakārto sava domāšana un tā nedrīkst būt balstīta bailēs. Tavs domāšanas veids ir visu lēmumu pieņemšanas epicentrs, un, ja tas nav īstajā vietā, Tu nevarēsi gūt ne skaidrību, ne panākumus.

Izmanto šo situāciju gudri un ierobežotos pieejamos resursus pārvērt rīkos, kas palīdzēs Tev veidot veiksmīgus biznesa projektus.

Tev nav nepieciešami miljoni, lai nokļūtu nākamajā līmenī. Viss, kas Tev ir vajadzīgs, ir uz izaugsmi un attīstību vērsts domāšanas veids. Manā pieredzē tieši šī domāšanas veida maiņa ir tas, kas atbrīvos no bailēm, lai Tu pārtrauktu “izdzīvot” un sāktu pa īstam dzīvot.

Atceries, ka ir normāli pārdzīvot par to, ko šie krīzes laiki Tev ir maksājuši. Izraudi to, izkliedz, izdejo, vienalga kādā veidā, bet Tev ir jātiek tam pāri un tad, kad esi šo sāpi atlaidis, koncentrējies uz situācijas pavēršanu sev par labu.

Mainot savu domāšanu, no šīs krīzes Tu izkļūsi spēcīgāks nekā jebkad agrāk. 

Izvēle ir Tavās rokās.

 

 

No Comments

Post A Comment