Iemīli kļūdīties | Liene Uresina
25897
post-template-default,single,single-post,postid-25897,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

Iemīli kļūdīties

Pasaulē, kur regulāri svin un atzīmē tikai jau sasniegtus mērķus, mēs bieži nezinām vai izvēlamies neredzēt, kāds ceļš mērots, lai šos mērķus sasniegtu.

Patiesībā, aiz katra panākuma slēpjas kļūdas, neveiksmes un pārbaudījumi, kas testē mūsu neatlaidību un gribasspēku.

Šajā rakstā uzzināsi, kāpēc ir tik svarīgi normalizēt un pat iemīlēt kļūdīties, un kāpēc tā ir būtiska daļa mērķu un panākumu sasniegšanā.

Pārvari bailes kļūdīties

Viens no lielākajiem šķērsļiem ceļā uz panākumiem ir bailes kļūdīties. Daudzi no mums bremzē vai pat neuzsāk iet šo pieredzēm bagāto taku tikai tāpēc, ka baidās no neveiksmēm, aizrādījumiem un atteikumiem.

Tomēr īstas uzvaras pieprasa uzņemties riskus un kāpt laukā no savas komforta zonas. Lai sasniegtu mērķus, tev ir jābūt gana neatlaidīgāi un drosmīgai pieņemt pārbaudījumus un būt stiprākai par bailēm, kas tevi grib atturēt no virzības uz priekšu.

Jā, mums ir lielas ekspektācijas.

Jā, mēs gribam būt perfektas. 


Jā, mēs gribam izdarīt labāko.

Bet ir jāatceras, ka kļūdīties ir normāli. Sevis šaustīšana var tikai iedzīt stresā.

Un vai tādā stāvoklī varam radīt un rīkoties? Mēs labi zinām, ka nē. Lai kas notiktu, vienmēr atceries, ka esi pietiekama. Tavs darbs un pūles ir tā vērtas! Un galvenais - nekad nevaino sevi par to, ka esi mēģinājusi darīt vislabāko. Svarīgākais ir mēģināt, nevis baidīties no iespējamām kļūdām.

Neveiksmes ir vajadzīgas

Ceļš uz panākumiem gandrīz nekad nav lineārs. Tieši pretēji – tas ir pilns pagriezieniem, atkāpēm un neparedzamiem šķēršļiem. Tomēr, lai mēs gūtu uzvaras, ir īpaši svarīgi šos pārbaudījumus redzēt nevis kā STOP zīmes, bet gan pakāpienus un mācības mērķu realizēšanā.

Ikviens veiksmīgs cilvēks ir saskāries ar lērumu pārbaudījumu pirms savu panākumu sasniegšanas. Vai tas ir biznesa uzsākšana, karjeras maiņa vai jaunu prasmju apgūšana, neveiksmes un kļūdas ir neizbēgama progresa sastāvdaļa.

Ja iemācīsies akceptēt neveiksmes kā dabīgu un normālu procesu, Tu sevī kultivēsi izaugsmes domāšanas veidu, un tas tevi padarīs stiprāku!

Mācies no kļūdām un turpini virzību

Katra kļūda un neveiksme sevī ietver vērtīgu mācību, kas palīdz atsvaidzināt un izmainīt mūsu stratēģijas. Kļūdas dod iespēju ieraudzīt to, ko esam darījušas nepareizi, identificēt elementus, kurus nepieciešams uzlabot, un veikt vajadzīgās izmaiņas.

Tikai caur mēģinājumiem un centieniem mēs varam uzzināt kas strādā un kas nestrādā. Pieņemot neveiksmi kā iespēju mācīties un attīstīties, mēs dodam sev iespēju kļūt labākām, un tas ir ļoti svarīgi ilgtermiņa panākumu gūšanai.

Vai Tu domā, ka es nekad nekļūdos? Un kā vēl! Vēl pavisam nesen es piekritu projektam, par kuru jau nojautu, ka nebūs labi. Bet beigās tas man bija labs atgādinājums rūpēties par vidi sev apkārt.

Tā vietā, lai nosodītu sevi par pagātnes kļūdām, mums šīs pieredzes ir jāizmanto kā pagrieziena punktus, kas mūs tuvina saviem sapņiem un mērķiem.

Ja iemīlēsi neveiksmes un pieņemsi kļūdīšanos kā kaut ko normālu un pašsaprotamu, Tu dosi sev iespēju ieraudzīt to vērtību un mācības.

Savukārt, mācoties no kļūdām un turpinot virzību, Tu atbrīvosi savu pilno potenciālu un sasniegt panākumus, kas pārspēj visas tavas ekspektācijas. Tātad, nebaidies no neveiksmēm un kļūdām, bet gan pieņem tās kā vajadzīgu un būtisku izaugsmes darbarīku.

TEV IZDOSIES!

Uzdrīksties spert, iespējams, nozīmīgāko soli savā dzīvē, lai rastu spēku pārvarēt bailes un dotos apzinātā ceļā uz saviem mērķiem un progresu!

6. aprīlī visas dienas garumā notiks pirmais Lienes Uresinas klātienes pasākums “UNSTOPPABLE YOU”!

Tā būs vēl nepieredzēta jauda! Izmanto savu zemapziņas spēku un transformē savu dzīvi pa īstam.

No Comments

Post A Comment