4 būtiski soļi, lai atbrīvotos no tā, kas Tevi kavē | Liene Uresina
12961
post-template-default,single,single-post,postid-12961,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,tribe-no-js,tec-no-tickets-on-recurring,tec-no-rsvp-on-recurring,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.1,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-4341,tribe-theme-bridge

4 būtiski soļi, lai atbrīvotos no tā, kas Tevi kavē

Vai Tev kādreiz ir bijis tā, ka Tu centies un mēģini sasniegt labākus rezultātus, taču Tev tas neizdodas? Vai Tu jūti aizkaitinājumu, kad domā par šo nebeidzamo ciklu, no kā mēģini izkļūt jau ilgi? Varbūt Tu sāc salīdzināt sevi ar citiem, kuriem šķietami ir daudz “vieglāka un labāka” dzīve? 

Es pazīstu šīs sajūtas, jo esmu bijusi Tavā vietā. Gadiem ilgi esot uzņēmējdarbībā, tiekot galā ar dažādiem izaicinājumiem kā mājās, tā arī karjerā, sasniedzot finansiālo brīvību un strādājot ar veiksmīgiem cilvēkiem, es esmu pamanījusi, ka daudzi no viņiem iegūst kāroto, un, tiklīdz viņi to sasniedz, nezina, ko darīt tālāk. Arī es atskārtu, ka biju nonākusi nebeidzamā aplī, darot vienu un to pašu, gadiem ilgi mēģinot izbēgt no šīs rutīnas, taču nekas nemainījās. Es kļuvu aizkaitināta un neapmierināta ar visu, kas notiek, līdz mans iekšējais stāvoklis sāka ietekmēt manas attiecības, ķermeni un veselību. Man bija jāpārdzīvo spontānais aborts, lai tikai saprastu, ka es vairs nevaru tā turpināt.

Visu laiku es mēģināju novērst problēmu, risinot dažādus ārējos faktorus. Bet patiesībā problēma bija manī. Mani iekšējie priekšstati mani atturēja no skaidrības un rīcības plāna izstrādes. Es gribēju virzīties uz priekšu un sasniegt labākus rezultātus. Es gribēju būt laimīgāka un veiksmīgāka nekā jau biju, taču mans domāšanas veids mani kavēja.

Mans lielākais bloks bija bailes un šaubas. Uzņēmējdarbības uzsākšana 2009. gada ekonomiskās krīzes vidū pamudināja mani gūt panākumus, taču tajā pašā laikā es izjutu bailes un nevarēju beigt domāt: "Ko darīt, ja kaut kas noies greizi un mēs visu zaudēsim?" Rezultātā es biju izmisusi, mani lēmumi bija balstīti uz bailēm, un tas neļāva man attīstīties. 

Neatkarīgi no maniem sasniegumiem, es nejutu piepildījumu. Es apšaubīju savas prasmes un turpināju stāvēt uz vietas. Lai no tā izkļūtu, es sekoju šiem 4 soļiem:

1. Pieķeries pie tā, ko patiesībā vēlies

Lūk, patiesība - Tu neaugsi, kamēr nezināsi, kas ir Tava “sevis labākā versija”. Dzīves vīzijas radīšana ir pirmais solis, lai saprastu, ka tas, kur Tu atrodies šodien, ir tālu no tā, kur Tu gribi nokļūt.

2. Pārvērt šo plānu rīcībā

Tagad, kad zini, ko vēlies, ir pienācis laiks rīkoties. Labākais veids, kā cīnīties ar bailēm un šaubām, ir darīt! Tas var būt jebkas - tikšanās organizēšana, trenera nolīgšana, jaunu prasmju apgūšana - jebkas, kas ar katru dienu Tevi vedīs tuvāk mērķim.

3. Gūsti motivāciju no bailēm

Bailes tevi nepametīs. Tas ir fakts. Tā vietā, lai padotos, izmanto šīs bailes kā motivāciju. Gaidīt, kad pāries bailes, ir kā gaidīt ideālo mirkli - tas neeksistē. Padomā - ko Tu zaudētu, ja ļautos bailēm un to nedarītu? Vai tas ir tā vērts?

4. Pārraksti savas problēmas un praktizē pateicību

Problēmas būs vienmēr, taču Tu nevari tām ļaut sevi atturēt no izaugsmes. Labākais veids, kā šos šķēršļus pārvarēt, ir uztvert tos kā izaicinājumus, kas padarīs Tevi stiprāku. Kad Tev tas izdodas, pateicies par to un pārliecinies, ka nosvini paveikto, jo tas dos stimulu neapstāties pie iesāktā!

Galvenais, lai tiktu galā ar ierobežojošiem uzskatiem, ir šķirties no milzīgās nastas, kas nāk līdz ar tiem. Man bija nepieciešams smags pārdzīvojums, lai es saprastu, ka nevaru turpināt noliegt savu intuīciju. Kad es beidzot atradu laiku sev un sāku dziedēt savu iekšējo “es”, es sāku progresēt un baudīt dzīvi. Jā, ir nepieciešams darbs un drosme, lai spētu stāties pretī savām bailēm, taču tas ir ceļš, ko IR vērts iet.

No Comments

Post A Comment