ES ESMU LIENE URESINA

Transformāciju un biznesa sasniegumu trenere, hipnoterapeite, uzņēmēja un autore, kura jau vairāk kā 16 gadu garumā palīdz klientiem rast risinājumus, idejas un pārliecību, lai pārvarētu jebkuru izaicinājumu, piepildītu savu aicinājumu un atstātu savu nospiedumu pasaulē!

UN ŠIS IR MANS STĀSTS.

Vai Tu neatrodi piepildījumu savā dzīvē?

ES ESMU TUR BIJUSI.

ES UZAUGU Pavisam vienkāršā ģimenē

Joprojām atceros, kā ar mammu stāvējām autobusa pieturā un viņa skaitīja kapeikas, lai saprastu, vai mums pietiks naudas ēdienam. Izvēlējāmies iet kājām. 

Es uzbūvēju veiksmīgu biznesu, taču biju izdegusi

Aizbraucot atvaļinājumā es vienmēr saslimu. Mans organisms bija tik pārguris, ka atpūšanās tam izraisīja šoku. Aizejot no biznesa, es nezināju, kā pelnīšu naudu, nezināju, kas ar mani notiks tālāk. 

Es zaudēju bērniņu

Es, nezinot, ka esmu stāvoklī, strādāju no agra rīta līdz vēlam vakaram, katru dienu pavadot stresā. Es piedzīvoju spontāno abortu. Viss pamats zem kājām šķita pazudis.

MANA ĢIMENE BIJA UZ IZJUKŠANAS ROBEŽAS

Ilgu laiku es nejutu piepildījumu attiecībās. Gadu gaitā mēs bijām nevis satuvinājušies, bet gan atsvešinājušies. Es neredzēju gaismu tuneļa galā, un mēs bijām uz šķiršanās robežas.

Tagad es veidoju savu dzīvi tieši tādu

KĀDU VĒLOS.

Kā sākās mans ceļš uz laimīgu, piepildītu dzīvi?

Es vienmēr esmu zinājusi, ka gribu palīdzēt cilvēkiem. Turklāt es zināju, ka ne tikai GRIBU palīdzēt, bet arī VARU palīdzēt!Es darīju visu, kas ir manos spēkos, lai sasniegtu savus mērķus un finansiālo stabilitāti. Un man izdevās! 2009. gada ekonomiskās krīzes laikā es uzbūvēju veiksmīgu internacionālu ātrās ēdināšanas restorānu franšīzi no nulles.Jā, es dzinos pēc statusa - man bija viss, par ko biju sapņojusi - nauda, dizaineru drēbes, ceļojumi, skaista māja, ģimene… Es dzīvoju dzīvi, kas pēc visiem sabiedrības standartiem tiek uzskatīta par “veiksmīgu”. Un tomēr… es nebiju laimīga.Visas šīs materiālās lietas bagātināja mani ārēji, taču mana sirds nebija piepildīta. Mani nepameta sajūta, ka man ir jāsasniedz vēl vairāk, jābūt vēl labākai, lai būtu pieņemta un mīlēta.Es sapratu, ka man kaut kas ir drastiski jāmaina. Man ir jāļauj būt sev pašai.Es aizgāju no restorānu biznesa, investēju vairāk nekā 200 000$ savā izaugsmē un apmācībās, pētīju sevi, savus limitējošos priekšstatus, sāku pieņemt savas vājās puses, taču dubultoju stiprās!Es ieguvu skaidrību un misiju. Es ieguvu jēgu.Šobrīd es vadu Liene Uresina Coaching. Es esmu strādājusi ar vairāk nekā 3000 veiksmīgiem uzņēmējiem, koučojot viņus 1:1, un desmitiem tūkstošu cilvēku grupās, palīdzot iegūt to, ko tik ilgi meklēju pati - piepildījumu.Piepildījumu biznesā, attiecībās un dzīvē.Paldies, ka esi ar mani šajā piedzīvojumā, uzticies un ļauj man ienākt Tavā dzīvē.

izglītība

Mācības, kas man palīdzējušas nokļūt tur, kur es esmu šodien.

augstākā izglītība

Bakalaura grāds jurisprudencē
Baltijas Krievu institūts, Juridiskā fakultāte

Maģistra grāds un zelta diploms biznesa vadībā
Rīgas Tehniskā Universitāte, Master of Business Administration

Apmācības un tituli:

Tony Robbins Coaching Academy
2018

Tony Robbins Business rezultātu treneris
2016 -2019

Tony Robbins Peak Performance koučs
2016 -2019

2 Tony Robbins Business Mastery semināri
2018

5 Tony Robbins Unleash The Power Within semināri
2016

Tony Robbins Date with Destiny seminārs
2015

Forbes Coaches Council koučs
2021

Grace Smith Hypnotherapy School -
sertificēts hipnoterapeits
2021

Erickson Professional Coach -
The Art & Science of Coaching Modules I-IV
2016

New Psychology Center -
sertificēts praktiķis neirolingvistiskās programmēšanas mākslā
2018

Uzstāšanās

Publiskā uzstāšanās:

Global Woman Club, Ņujorka

2023

Fab Life Mentorship, Palm Beach, Miami

2023

Mindvalley University, Tallinna

2023

Everything HR, Rumānija

2023

Es nevaru likt Tavām problēmām izzust

Bet es varu iedot Tev rīkus, lai Tu tiktu tām pāri

Kā es varu palīdzēt

APLIKĀCIJA

Liene Uresina izaugsme mobilā aplikācija atgādina domāt par attīstību katru dienu! Iedvesma vien pāris sekunžu attālumā!

KURSI

Satiec sevis labāko versiju! Iepazīsti sevi no jauna un iegūsti pārliecību, piepildījumu un pārticību VISĀS dzīves jomās!

GRĀMATA

Par iekšējo spēku un pārliecību, par uzvarām un zaudējumiem un par pašu galveno - mīlestību pret sevi!

UZSTĀŠANĀS

Neatlaidīgi pildu savu misiju, uzstājoties publikas priekšā, lai iedvesmotu un sasniegtu pēc iespējas vairāk cilvēku!

Mana misija ir palīdzēt 1 000 000 cilvēkiem atklāt savu potenciālu, piepildīt savus sapņus un sākt dzīvot tādu dzīvi, kādu viņi vēlas.

Palīdzi man to sasniegt.