Aktivizē ķermeni, prātu un garu un BEIDZOT jūties motivācijas un enerģijas pilna!

calendar 21. jūnijs - 11. jūlijs
clock 15 min dienā

Atgūsti jaudu!

 • Vai Tu nepārtraukti jūti nogurumu un nespēku?
 • Vai Tu atliec savus pienākumus?
 • Vai Tev ir grūti noturēt fokusu un produktivitāti?
 • Vai Tev vienkārši pietrūkst motivācijas un iedvesmas?

Tu esi pelnījusi dzīvi, ko vada apzināta rīcība un nelokāma motivācija. Tu esi pelnījusi uzplaukt. Tu esi pelnījusi katru dienu piecelties enerģijas un iedvesmas pilna un bez piepūles virzīties uz saviem sapņiem!


Pievienojies man 21 dienas Motivācijas izaicinājumā un aktivizē savu ķermeni, prātu un garu, lai Tu justos enerģijas un motivācijas pilna!


Tu atklāsi ikdienas rituālus un paradumus, kas palīdzēs Tev atlaist visu negatīvo un lieko. Tu iegūsi praktiskas zināšanas, soļus un uzdevumus, lai BEIDZOT justos motivācijas un enerģijas pilna!

21. jūnijs  - 11. jūlijs

21. jūnijs - 11. jūlijs

15 min dienā

15 min dienā

100% naudas atmaksas garantija

100% naudas atmaksas garantija

Iespēja saņemt dāvanas

Iespēja saņemt dāvanas

7 vieslektori

6 vieslektori

Uzlādē enerģiju!

Iepazīsti savu iekšējo pasauli, atrodi mieru un sasniedz savu potenciālu kopā ar transformāciju kouču Lieni Uresinu!

21 dienas Motivācijas izaicinājums skaitļos

96%

dalībnieku ieteiktu izaicinājumu draugam

1500+

dalībnieku ir sasnieguši vēlamos rezultātus

Jau 2x

viens no pieprasītākajiem izaicinājumiem

Motivācijas un
Enerģijas formula:

puzle

Ko tu iegūsi 21 dienas Motivācijas izaicinājumā?

Uzlādē motivāciju

Nogurums, nespēks un enerģijas trūkums nav tikai miega deficīta rezultāts. Tas ir veids, kā Tavs ķermenis signalizē, ka ir nepieciešamas pārmaiņas. Izaicinājumā es Tev došu rīkus un parādīšu rituālus, kas uzlādēs Tavas baterijas. Tu modīsies ar prieku, gribasspēku un motivāciju iekarot virsotnes!

Vairo enerģiju

Enerģija ir izvēle. Mūsu prāts ir tas, kas nosaka enerģijas līmeni. Tieši prāts ir atbildīgs par Tavām domām, nosaka Tavas darbības un rezultātus. Katru dienu Tu saņemsi uzdevumus, kas pabaros Tavu prātu un palīdzēs Tev atbrīvoties no domu un emociju mutuļiem, kas uzdzen nevajadzīgu stresu un trauksmi, atklājot rīkus, kā vairot enerģiju savā ikdienā!

Iededz savu radošo dzirksti

Iepazīstot sevi, Tu attīstīsi savu radošumu un iemācīsies ne tikai ieklausīties, bet arī sadzirdēt savu dvēseli. Turklāt Tu būsi kopā ar mani un simtiem citu cilvēku, kuri būs vienoti garā, iedvesmos un neļaus Tev padoties! Tu atradīsi mieru un ieraudzīsi skaisto gan sevī, gan apkārtējos!

Kultivē labsajūtu

Lai iegūtu piepildījumu, Tavām rīcībām ir jābūt saskaņā ar Tavā vērtībām un Tavam ķermenim, prātam un garam jābūt harmonijā vienam ar otru. Mēs kopā izzināsim Tavu iekšējo Es, sapratīsim, kāpēc Tu jūti nogurumu un izveidosim dzīvi bez drāmas, negācijām un izdegšanas.

Vai Tu jūties tāpat kā es?

Ilgu laiku manā dzīvē nebija ne ikdienas rituālu, ne miera, ne motivācijas. Es nepievērsu uzmanību tam, ar kādām domām piepildu sevi vai kāds ir mans iekšējais dvēseles stāvoklis.


Tas šķita mazsvarīgi…


Es regulāri biju steigā, modos pēdējā brīdī, pabrokastoju ar to, kas gadījās pa rokai, sadevu bučas ģimenei un skrēju uz darbu. Man šķita, ka pavadu savas dienas efektīvi un produktīvi. Taču šīs skriešanas dēļ es neko nepaguvu izdarīt līdz galam, kvalitatīvi un pietiekami labi, nervozi ķeroties no viena darba pie nākamā.


Strādājot un ieklausoties sevī, lasot un pētot, es sapratu - mana dzīve ir pārvērtusies par vāveres riteni…


Jā, šobrīd es esmu atradusi mieru un varu droši apgalvot - mani caurstrāvo motivācija, mani rīta rituāli dod enerģiju un jaudu, mans prāts ir fokusā, ķermenis ir gatavs darbam un gars ir pabarots ar visvērtīgāko!


Es nešaubos - tas ir tieši tas, kas nepieciešams arī Tev! Harmonija, spēks, enerģija un motivācija jaunam cēlienam!

Pietiek gaidīt “īsto brīdi”! Pietiek gaidīt pirmdienu! Pietiek gaidīt “pareizos apstākļus”!

PIETIEK GAIDĪT!!

Motivācijas izaicinājums ir domāts tieši Tev!

Saņem balvas no maniem mīļākajiem zīmoliem!

Seko man Instagram @liene.uresina un dalies ar to, kā Tu veic izaicinājuma uzdevumus savā Instagram profilā katru dienu, lietojot #mansspeks un ietagojot mani!

135€ vērtībā

400€ vērtībā

150€ vērtībā

100€ vērtībā

100€ vērtībā

79,99€ vērtībā

69€ vērtībā

Programmas “Veiksmīgākai dzīvei” 3 mēnešu abonements

Piedalies lekcijās par katrai sievietei aktuālām tēmām! Programmā kopā ar Tevi roku rokā ies sievietes, kuras ir līdzīgā situācijā, ar līdzīgiem mērķiem un līdzīgu degsmi augt!

135€ vērtībā

2x “Sintia Schukina Skin Care” SPA dāvanu kartes

Katrā dāvanu kartē ir iekļauta Ādas diagnostika ar AI (mākslīgā intelekta) aprīkojumu un personalizēta Biologique RECHERCHE procedūra, balstoties uz diagnostikas rezultātiem.

2x200€ vērtībā

“E||K skin & beauty” dāvanu karte

Dermatoloģijas centrā pieejams plašs kosmetoloģijas pakalpojumu klāsts. Tur Tu varēsi izbaudīt dažādas procedūras, sakārtot domas un atbrīvoties no noguruma!

150€ vērtībā

“Līga Nature SPA” dāvanu karte

Spa salons “Līga” ir miera oāze pašā Valmieras centrā. Dāvanu karti varēsi izmantot gan SPA apmeklējumam, gan dabisku, organismam nekaitīgu un efektīvu produktu iegādei!

100€ vērtībā

“Daiļrades dizains” soma

“Daiļrades dizains” ir mūsdienīga amatniecība, kas radīta ar mīlestību. Izstrādājumos tiek izmantots 100% roku darbs, apvienojot amatniecības tradīcijas un mūsdienīgu un eleganti atturīgu dizainu!

100€ vērtībā

megango.lv spilvens

Smartsleep spilvens Revovery ir ergonomisks un antialerģisks spilvens, ražots no augstākās kvalitātes materiāliem un uzlabo miega kvalitāti, kā arī veidots cilvēkiem, kuri izvēlas gulēt uz muguras vai sāniem.

79,99€ vērtībā

Sporta kluba SQUAD Hour 1 mēneša abonements

SQUAD Hour ir pozitīvu atkarību izraisošs sporta klubs, kurā varēsi izkustināt savu ķermeni! Tas ir pirmais dizaina sporta klubs Baltijas valstīs, kas apvieno vairākus fitnesa konceptus!

69€ vērtībā

21 dienas Motivācijas izaicinājuma noteikumi

Pieņemot šo izaicinājumu, Tev ir iespēja piedalīties konkursā un saņemt fantastiskas balvas!

Izaicinājums sāksies jau

21. jūnijā!

100%

naudas atmaksas garantija pirmo 5 dienu laikā

 • Piedalies 21 dienas Motivācijas izaicinājumā un izpildi uzdevumu Liene Uresina transformation aplikācijā!
 • Seko man Instagram @liene.uresina un dalies ar to, kā Tu veic izaicinājuma uzdevumus savā Instagram profilā katru dienu, lietojot #mansspeks un ietagojot mani!

Pievienojies Mobilajā Aplikācijā!

21 DIENAS MOTIVĀCIJAS IZAICINĀJUMS

Atklāj, kā iegūt enerģiju, un BEIDZOT celties ar motivāciju katru dienu!

Motivācijas Izaicinājums

21. jūnijs  - 11. jūlijs

 • Praktisks video no manis KATRU DIENU ar ieteikumiem un tehnikām, ko izmantoju jau vairākus gadus, lai paceltu savu enerģijas līmeni! (vērtība - 248€)
 • Ikdienas uzdevums, kas aizņems vien pāris minūtes Tava laika!
 • Iespēja iegūt atbalstu no manis un citiem izaicinājuma dalībniekiem mūsu kopējā Telegram čatā! (vērtība - neizmērojama)
 • Iespēja katru dienu novērtēt savu enerģijas līmeni un sekot līdzi progresam! (vērtība - neizmērojama)
 • Vieslektori, kuri vadīs vērtīgas un praktiskas lekcijas! (vērtība - 245€)

Kopējā vērtība 493€

68€

Motivācijas Izaicinājums

21. jūnijs  - 11. jūlijs

 • Praktisks video no manis KATRU DIENU ar ieteikumiem un tehnikām, ko izmantoju jau vairākus gadus, lai paceltu savu enerģijas līmeni! (vērtība - 248€)
 • Ikdienas uzdevums, kas aizņems vien pāris minūtes Tava laika!
 • Iespēja iegūt atbalstu no manis un citiem izaicinājuma dalībniekiem mūsu kopējā Telegram čatā! (vērtība - neizmērojama)
 • Iespēja katru dienu novērtēt savu enerģijas līmeni un sekot līdzi progresam! (vērtība - neizmērojama)
 • Vieslektori, kuri vadīs vērtīgas un praktiskas lekcijas! (vērtība - 245€)
 • VIP: 2x ilgāka piekļuve izaicinājuma materiāliem!
 • VIP: Meditācija - Uzlabo veselību, pašsajūtu un enerģētisko stāvokli (vērtība - 48€)
 • VIP: Meditācija - Nomierinies, atbrīvojies un sazemējies (vērtība - 48€)
 • VIP: Meditācija - Stiprini savu fokusu (vērtība - 48€)
 • VIP BONUSS: Lekcija - Kā mīlēt sevi (vērtība - 35€)

Kopējā vērtība 672€

118€

100% naudas atmaksas garantija

*Es esmu tik pārliecināta, ka 21 dienas motivācijas izaicinājums spēs transformēt Tavu dzīvi, ka, ja pirmo 5 dienu laikā Tev šķitīs, ka “tas nav tā vērts”, es esmu gatava atgriezt visu iemaksāto summu!

Jaudīgi vieslektori

Daiga Mūrmane

Medicīnas zinātņu doktore, ārste - ģenētiķe, kura stāstīs par fizisko un mentālo veselību un izmeklējumiem, kādus nepieciešams veikt, lai sekotu līdzi savam veselības stāvokliem.

Marta Celmiņa

Miega speciāliste - pediatre mums palīdzēs uzlabot miega kvalitāti, lai katru rītu celtos ar enerģiju un jaudu!

Māris Žunda

Elpošanas eksperts, kurš palīdzēs mums saprast, kā elpošana ietekmē mūsu ikdienu un enerģijas līmeni, balstoties uz Vima Hofa elpošanas metodēm.

Signija Linde

Jogas pasniedzēja, kura pievērsīs uzmanību tam, kā nomierināt prātu un atslābināt ķermeni, lai būtu saskaņā ar sevi un apkārt notiekošo.

Anna Panna

3 pavārgrāmatu autore un viena no Mr.BunnyKitchen izveidotājām vadīs gatavošanas meistarklasi, kur iepazīstinās ar veselīgu uzturu un ēdieniem, kas ceļ enerģiju.

Zanda Zariņa Rešetina

Veselības un fiziskās sagatavotības trenere vadīs lekciju par kustību ikdienā - nepieciešamo minimumu, lai Tavs ķermenis un prāts būtu tonusā.

Kaspars Vendelis

Veselības komunikators un biohakeris, kurš dalīsies pieredzē un pastāstīs, kā izprast savus bioloģiskos procesus, lai palielinātu enerģiju.

Kas es esmu?

Liene Uresina ir transformāciju un biznesa sasniegumu trenere, hipnoterapeite, uzņēmēja un autore, kura jau vairāk nekā 16 gadu garumā palīdz klientiem rast risinājumus, idejas un pārliecību, lai pārvarētu jebkuru izaicinājumu, piepildītu savu aicinājumu un atstātu savu nospiedumu pasaulē! Lienes degsme un apņēmība iedvesmojusi jau desmitiem tūkstošu cilvēku, taču viņa neapstājas pie sasniegtā - Lienes misija ir mainīt 1 000 000 cilvēku dzīves!

Es nevaru sagaidīt Tavu pārvērtību rezultātus!

Ar pavisam vienkāršu, tomēr noderīgu un efektīvu uzdevumu palīdzību Tu iegūsti motivāciju sasniegt visus savus mērķus un atklāsi, kā saglabāt enerģiju un dzīvot balansā!


Tu uzzināsi, kas slēpjas Tavā zemapziņā, kā to mainīt un dzīvot savu dzīvi pēc SAVIEM noteikumiem!


“Nevaru, negribu un nemāku” vairs nebūs Tavā vārdu krājumā, jo Tu apzināsies, ka Tu spēj paveikt VISU!


Tici man, Tava nākotnes sevis versija būs Tev mūžam pateicīga.

Vēl aizvien šaubies?

Paskaties, ko par iepriekšējo izaicinājumu teikušas citas meitenes!

Uzdevumi ļauj no jauna sevi iemīlēt!

“Dotie uzdevumi organiski iekļāvušies manā ikdienā!”

“Es spēju iet uz priekšu, nepadoties un ticēt tam, ka viss būs, kā es to vēlos!”

“Esmu ieviesusi rituālus savam mieram un pašizaugsmei!”

“Manai ikdienai pievienojās tik daudz labu rīku, ar ko darboties un palielināt savu dzīves kvalitāti!”

“Piepildīju savu laimes trauciņu, lai varēt dot arī citiem”

“Dzīvei ir atvērusies cita dimensija!”

“Šo dienu laikā es sapratu, ka varu visu!”

Uzlādē enerģiju, vairo produktivitāti un iegūsti iedvesmu!

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kur un kā notiks izaicinājums?

21 dienas motivācijas izaicinājuma video un uzdevumi katru dienu tiks ievietoti Liene Uresina transformation mobilajā lietotnē. Ja Tev nav iespējas lejupielādēt mobilo lietotni, tā ir pieejama arī datora versijā [šeit]

Līdz kuram datumam es varu nopirkt izaicinājumu?

Izaicinājumu Tu varēsi iegādāties līdz 26. jūnijam.

Cik ilgi būs pieejams izaicinājums?

21 dienas Motivācijas izaicinājuma materiāli būs pieejami vēl 30 dienas pēc izaicinājuma beigām, savukārt VIP izaicinājuma dalībnieki varēs piekļūt materiāliem vēl 60 dienas pēc izaicinājuma beigām.

Kā atšķiras STANDARTA paka no VIP pakas?

Papildus ikdienas video un uzdevumiem, kā arī pieeju Telegram atbalsta grupai, VIP pakas dalībnieki bonusā saņems arī 3 meditācijas un vienu lekciju! Turklāt VIP pakas dalībniekiem būs pieeja izaicinājuma materiāliem 2 reizes ilgāk - 60 dienas!

Cik ilgu laiku aizņem izaicinājuma pildīšana?

Uzdevumu pildīšana neaizņems vairāk par 15 minūtēm.

Ar ko šis izaicinājums atšķiras no citiem?

Iespējams, Tu jau piedalījies kādā no iepriekšējiem izaicinājumiem, taču šajā izaicinājumā fokusēsimies uz ķermeni, prātu un garu. Gan Tu, gan es visu šo laiku augam, tāpēc esmu pārliecināta, ka iegūtā informācija būs vērtīga un noderīga, jo šoreiz Tu sadzirdēsi tieši to, kas šobrīd Tev būs visvairāk nepieciešams un ko Tu būsi gatava dzirdēt.


Iespējams, ka Tev jau ir aizmirsies, cik daudz Tu patiesībā spēj, un šajā Motivācijas izaicinājumā es vēlos Tev to atgādināt!

Vai man tas strādās?

Ja Tu esi gatava ieguldīt savu laiku, uzmanību un darbu un ja Tevī ir degsme mainīt savu dzīvi, tad JĀ, Tev tas noteikti strādās!

Vai varēšu saņemt atpakaļ naudu gadījumā, ja pārdomāšu?

Es esmu tik pārliecināta, ka 21 dienas motivācijas izaicinājums spēs transformēt Tavu dzīvi, ka, ja pirmo 5 dienu laikā, Tev šķitīs, ka “tas nav tā vērts”, es esmu gatava atgriezt visu iemaksāto summu!

Vai ir iespējams izrakstīt rēķinu par dalību izaicinājumā?

Ja Tev nepieciešams rēķins, raksti uz support@lieneuresina.com, un mēs Tev to nosūtīsim!