Mindset Retrīts

21.-22. MAIJS

ATKLĀJ SAVU MISIJU UN AICINĀJUMU UN
IEPAZĪSTI SEVI NO JAUNA
VIEN DIVU DIENU LAIKĀ!

ar Lieni Uresinu

Virtuāla 2 dienu pieredze | 21. - 22. maijs

Virtuāla 2 dienu pieredze |

21. - 22. maijs

Ja Tu nezini savu vietu, nejūti piepildījumu un dzīvo šaubās…

Tad šo divu dienu laikā mēs absolūti transformēsim Tavu izpratni par to, kas Tu esi, kas ir Tava misija un aicinājums, un, pats galvenais, KĀPĒC Tu esi uz šīs pasaules!

Tu atklāsi savu iekšējo spēku un garīgās spējas, lai dzīvotu BEZ LIMITIEM un sasniegtu visu, ko Tu vēlies!

Turklāt beidzot Tu ieraudzīsi sevi kā visvērtīgāko resursu, lai Tu dzīvotu pārticībā un nekad neuztrauktos par finansēm!

Šī ir Tava iespēja izmainīt savu dzīvi par 180 grādiem:

Piesakies Mindset Retrītam jau TAGAD!


Tu strādā katru dienu, velti laiku darbam, biznesam vai jaunākajam projektam, taču ir sajūta, ka nekas neiet uz priekšu?


Rezultātā Tu jūti nogurumu, Tev nav enerģijas un Tu nepavisam negūsti piepildījumu no dzīves?


Atbilde ir pavisam vienkārša:

Tikai pašrealizējies cilvēks ar misiju, kurš apzinās un veiksmīgi izmanto savus talantus, ir piepildīts un laimīgs cilvēks!

Ļauj man paskaidrot…


Ja Tu nezini savu KĀPĒC un dzīvo bez misijas vai aicinājuma, tad jebkas, ko Tu darīsi būs lēni, grūti un ar minimālu rezultātu.


Tavs iekšējais “KĀPĒC” ir Tavs dzinējs!


Ja Tu apzinies savus talantus, bet nespēj tos izmantot, lai pienācīgi pelnītu un dzīvotu pārticībā, tad progress un piepildījums būs pavisam īslaicīgs.


Pašrealizācija UN spēja dzīvot pārticībā ir laimes un piepildījuma atslēga!

Ir īstais laiks sev noticēt un atrast savu “KĀPĒC”!

Izmainot savu domāšanas veidu, Tu BEIDZOT ieraudzīsi visus vērtīgos resursus, ko dzīve Tev jau dod, un gūsi panākumus un pārticību!

Dod atļauju sev just laimi, piepildījumu un dzīvot saskaņā ar sevi!


Tavs prāts ir spējīgs sasniegt rezultātus, par kādiem Tu pat nevari iedomāties! Bet Tev tam ir jāpalīdz…


Mūsu zemapziņa darbojas ar tādu programmu, kādu līdz 7 gadu vecumam pat neapzināti mācījuši mūsu vecāki, skolotāji un sabiedrība. Priekšstati par to, kā komunicēt, kā veidot attiecības, no kā baidīties, kā pelnīt naudu un vēl neskaitāmām citām jomām, sāk krāties mūsu zemapziņā jau no brīža, kad piedzimstam.


Tagad, neskatoties uz Tavu pieredzi un apzināto viedokli, Tava zemapziņa vēl aizvien dzīvo pēc šiem principiem, nosakot to, kā veidojas Tava dzīve.

Ir laiks ņemt grožus savās rokās!

Visu, kas nepieciešams, lai transformētu Tavu domāšanas veidu un mainītu vecos paradumus un uzskatus, neatkarīgi no Tava vecuma vai dzimuma, es Tev iemācīšu šajā divu dienu intensīvajā kursā!

Rezultātā Tev būs precīzs darbības plāns, kas ar jaunu skatu un svaigām domām ļaus Tev mesties vistrakākajos piedzīvojumos un beidzot sasniegt sen kāroto BEZ liekas piepūles!

SAKI “JĀ” SAVIEM SAPŅIEM!

  • Transformējoša 2 dienu pieredze | 21. - 22. maijs
  • Katram sava atbalsta partneris
  • Pieeja virtuālajām istabām
  • Privātā atbalsta grupa Telegram

369 EUR

.

Es esmu tik pārliecināta, ka Mindset Retrīts spēs transformēt Tavu dzīvi, ka, ja pēc pirmajām 4 retrītā aizvadītajām stundām Tev šķitīs, ka “tas nav tā vērts”, es esmu gatava atgriezt visu iemaksāto summu!

2 dienu laikā Tu iegūsi ko vairāk nekā vienkārši lekcijas. Tu...

01
Sapratīsi savu KĀPĒC

Mērķu sasniegšanas procesā pats svarīgākais solis ir atklāt savu virzītājspēku jeb savu kāpēc. Mindset Retrītā es palīdzēšu Tev nodefinēt, ko un kāpēc Tu vēlies!

02
Atklāsi savu aicinājumu un misiju

Visums mums katram ir devis kādu īpašu un unikālu dāvanu, lai ar to dalītos. Uzdodot pareizos jautājumus, Tu atradīsi pareizās atbildes - saprotot un pildot savu misiju, Tu jutīsi piepildījumu!

03
Kļūsi par uzvarētāju

Tā vietā, lai žēlotos un meklētu attaisnojumus, Mindset Retrītā Tu pārprogrammēsi savu prātu un uzzināsi, kā izkļūt no šīs upura pozīcijas un beidzot rīkoties!

04
Uzzināsi Visuma likumus

Tu iegūsi rīkus, ko es praktizēju ikdienā, lai justos enerģiski un spētu dzīvot laimīgu un piepildītu dzīvi!

05
Apzināsies savus limitējošos priekšstatus

Mēs meklēsim, kas ir tās bailes, kas Tevi attur no sapņu piepildīšanas, un kopīgiem spēkiem atbrīvosimies no tām, lai turpmāk Tava dzīve būtu pārticīga visās jomās!

06
Iegūsi atbalstu

Tev tiks dota iespēja būt vidē ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuri Tevi nenosodīs un nepārmetīs, bet gan uzklausīs un iedvesmos! Šie cilvēki Tevi atbalstīs un palīdzēs neapstāties pat grūtākajos brīžos!

“Man nav tik daudz naudas…”


“Es nevaru to atļauties…”


“Tas ir pārāk dārgi…”


Redzi?


Šis ir viens no ierobežojošajiem priekšstatiem, kas Tev traucē!


Arī es agrāk, kaut vai it kā pa jokam, esmu izmetusi šo frāzi - man nav naudas.


Un kā Tu domā, kā to uztver Tavs prāts?


Tiklīdz Tavā galvā ienāk šī doma, neatkarīgi no tā, vai Tu to pasaki skaļi, Tava zemapziņa to uztver kā patiesību un dara visu, lai to piepildītu. 

Tu padari šo domu par faktu!

Kamēr Tu domā par to, kas Tev pietrūkt un kā Tev nav, Tu vienmēr būsi upura lomā un iespēja, ka Tava finansiālā situācija mainīsies, ir ļoti maza.


Patiesībā, ja tā padomā, nauda un iespējas nopelnīt ir visapkārt! Tikai Tu to neredzi…


Tu bloķē šīs iespējas un tās nemitīgi slīd garām.

Un tad sākas apburtais loks…

Patiesībā mūs bremzē pašu iekšējie pārdzīvojumi un priekšstati, kas neļauj ieraudzīt situāciju no cita leņķa.

Iedomājies, kā Tava dzīve mainītos, ja Tu spētu to mainīt!

Man ir divas ziņas:

  • Ļoti daudz cilvēku ikdienā dzīvo ar ierobežojošiem priekšstatiem, zaudējot ticību sev, aizmirstot baudīt dzīvi un nemitīgi kritizējot sevi.
  • To var mainīt! Tam ir risinājums!

Man ir divas ziņas:

  • Ļoti daudz cilvēku ikdienā dzīvo ar ierobežojošiem priekšstatiem, zaudējot ticību sev, aizmirstot baudīt dzīvi un nemitīgi kritizējot sevi.
  • To var mainīt! Tam ir risinājums!


Tavā dzīvē var būt VISS, ko Tu vēlies!

Kāda būtu Tavas iekšējās brīvības, laimes un piepildījuma cena?


UN vai tiešām Tava transformācija vispār ir izmērāma naudā?


Pievienojies Mindset Retrītam, un es Tevi soli pa solim izvedīšu no neziņas, bailēm un šaubām līdz stāvoklim, kurā Tev ir iespējams viss!

Kas es esmu?

Mani sauc Liene Uresina, un es esmu rezultātu trenere, kura jau spējusi mainīt vairāku tūkstošu cilvēku dzīves kā Latvijā, tā ārpus tās.


Es esmu ne vien mācījusies no pasaules labākajiem transformācijas līderiem - tādiem kā Robins Šarma un Tonijs Robins, bet arī pati gājusi cauri dažādām grūtībām, izaicinājumiem, problēmām un bailēm, ar kādām sastopas sievietes mūsu platuma grādos un šajos laikos.


Es lieliski zinu, ko nozīmē uzsākt savu biznesu, ko nozīmē kļūdīties, kā ir pazaudēt ticību sev. Un tieši mana pieredze man ir devusi unikālu iespēju – spēt iekāpt manu klientu kurpēs, izdzīvot viņu sajūtas un palīdzēt atrast viņu unikālo laimes formulu.

Iepriekšējais Mindset Retrīts bija NEATKĀRTOJAMS!

Mīļā Liene!❤️ To prieku, laimi, vārdos nevar izteikt, ko esmu ieguvusi! Es esmu pavisam cits cilvēks, kas bija piektdien! Es beidzot mīlu dzīvi! Es beidzot mīlu sevi! Es beidzot mīlu tos cilvēkus, kas mani ir sāpinājuši, es beidzot redzu manas ticības nozīmi! Es nekad, nekad nebūtu iedomājusies, ka tik ļoti viss mainīsies. Es runāju pavisam savādāk, man šķiet, ka man kāds ir noņēmis šo šausmīgi smago akmeni, kas mani visus šos gadus ir spiedis pie zemes. Es lidoju! Kā tauriņš 🦋 Liene, Tu liki man pacelties spārnos! ❤️❤️❤️ Esmu no cilvēciņiem, kas visu, visu ņem pie sirds, man katrs cilvēks ir svarīgs un visus mīlu, bet cilvēki ir dažādi. Vienmēr esmu aizmirsusi sevi, man katru reizi rokas un balss trīcēja, es normāli teikumu room sarunās pateikt nevarēju, bet ko es ieguvu! To gan es pateikt caru - Mieru sevī, mīlestību pret sevi, ticību Visumam, laimi sirdī, prieku miesā un pārliecību savā spoguļa atspulgā! To vārdos izstāstīt grūti! ❤️❤️❤️❤️ - no manas ģimenītes! PALDIES ❤️❤️

Viennozīmīgi jaudīgākais un vērtīgākais un transformējošākais pasākums - es nebaidīšos teikt ....manā dzīvē!!! 💞💖

Liene tu dod tādas zināšanas un iedvesmu kādu man nav devis nekad neviens skolotājs vai pasniedzējs! Es pat vēl nevaru aptvert cik ļoti vērtīgas man ir bijušas šīs 2 dienas... un es zinu, ka tas ir tikai sākums jo nu ar to brauniju ir jāsāk dalīties 🔥 Tādu emociju gammu es neesmu jutusi jau daudzus gadus un tādu iedvesmu iespējams pat nekad agrāk kā tagad ⚡ Šīs ir tās īstās zināšanas ko jāmāca skolas un es noteikti parūpēšos, lai es tās nodotu tālāk savai meitai 💚 Liene tu esi spēks un jauda. No tevis staro tāda enerģija un labestība! Paldies Tev un tavai komandai par tik milzīgo darbu, kas aiz tā visa stāv!

Sveiki visiem!

Šīs bija patiesi spēcīgas, enerģiskas divas dienas, kuru laikā ne mirkli, jau no paša starta līdz pat beigām, neatslāba uzmanība. Tas ir vienkārši fantastiski. Tvēru un piefiksēju katru atziņu, katru frāzi. Es saņēmu daudz vairāk kā biju cerējusi, kā sagaidīju... Jauda un degsme, kas strāvoja no Lienes, enerģija, kas virmoja dalībnieku vidū paceļ emocijas, sajūtas un ticību sev augstākajā vibrācijā. Man tās bija vērtīgas, iedvesmojošas dienas, kas manī atgrieza manu apmaldījušos pašpārliecību un iedvesa manī ticību... ticību, sev un ikvienam no mums, ka mums katram izdosies savas ieceres realizēt, savus mērķus sasniegt, jo mēs rīkojamies! Es zinu kā es vēlos savu dzīvi un es ziņu, kas man jādara...

Patiesā cieņā un dziļā pateicībā par šo retrītu un iespēju šeit būt! 🤗

Mīļā Liene❤️, Sirsnībā pateicos par šīm 2 mega jaudīgām dienām, vārdos neaprakstāmām. Man trūkst vārdu ar ko visprecīzāk aprakstīt Tavu milzīgo devumu, Un pienesumu manai dzīvei. Tas pilnībā nomainīja skatu, izpratni uz dzīvi, sevi, lietām. Šis ir jauns pagrieziens manā dzīvē! Man ir kaudze lpp pierakstītas. Es ieguldījos uz visu, cik bija manos spēkos. Šīs dienas sacēla vētru manī, ieraudzīju skaidri sevi no malas, izjutu bagātīgu emociju gammu, laimi, piepildījumu, gan daudz asaru, smagumu, nomāktību saredzot realitāti, bet tagad galva ir noskaidrojusies, manī ir ienācis miers, ticība un pārliecība, vēlme darīt, un realizēt. Paldies par rīkiem, kuri tagad man ir , lai varētu tālāk strādāt ar sevi un virzīties veiksmīgāk uz priekšu soli pa solītim.

Mīļā, Liene! Es tikai vēlējos no visas sirsniņas Tev pateikties par retrītu! Jau divas dienas ir pagājušas, bet ir sajūta, ka es lidoju, es esmu savā Vorteksā. Šodien, dejojot pie Justin Timberlake dziesmas I can't stop this feeling, es sapratu, ka manā kabatā ir gaisma (dziesmā ir vārdi I got my sunshine in my pocket), un es beidzot zinu, kā to izmantot savā labā! Esmu es pirms un es pēc retrīta! Tās ir divas pilnīgi citas sievietes. Es pat sapratu, ka skatoties spogulī, nespēju par sevi vairs pateikt nevienu sliktu vārdu, jo es mīlu sevi, mīlu no visas sirds! Un es redzu savu KĀPĒC. Manā dzīve viss ir palicis tik īpašs, nekas vairs nav pašsaprotams! Es mīlu sevi un savu dzīvi! Un neskatoties uz ceļu, kas vēl priekšā, zinu, ka tas būs daudz reizes labāks par to, ko būtu gājusi bez šī retrīta. Šis bija mans labākais ieguldījums! Es to jau esmu atpelnījusi tikai, lai justu atkal sevi. Tas ir maģiski, ko Tu esi paveikusi ar mums! Būšu Tev mūžīgi pateicīga!

Mīļā Liene un komanda ❤️ Es tiešām zināju, ka tas nebūs kaut kāds vienkāršs retrīts! Es tiešām zināju, ka būs jaudīgi un transformējoši! Bet es nenojautu, ka tas būs TĀDS KOSMOSS! 🔮 Man vēl nedēļu vajadzēs, lai es visu "sakožļātu" ❤️ Tā jauda un enerģija, kura plūda šo 2 dienu garumā........ Neko tādu iepriekš nebiju piedzīvojusi!!!!! Es beidzot tā līdz kaulam izjutu, ko nozīmē būt daļiņas no visuma 🎆 Es beidzot līdz kaulam pieņēmu, ka esmu arī tā visa vērta! Un es dabūju visas atbildes, pēc kurām nācu!!!!! 🙏Es nezinu kā lai jūs nosauc - eņģeļi, gaismas, pravieši, dzirkstelītes..... bet jūs esat kaut kas TIK SKAISTS UN SPĒCĪGS!!!!! Un paldies, ka parādījāt, ka arī es esmu daļiņa no tā visa - no jums!!!!!

Meditācijas bija vienkārši kosmoss!!!!!

Nekad tās nebiju piedzīvojusi tik dziļi!!! Man nebūt to vārdu, lai izteiktu to pateicību un tās sajūtas, kuras ir manī!

Lai 100tiem svētību jums atpakaļ!!!!!! 🤍

Tici man, es darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai šis Mindset Retrīts būtu VĒL jaudīgāks, VĒL transformējošāks un VĒL 100 REIZES LABĀKS!

Notici sev jau tagad un ļauj sev dzīvot savu sapņu dzīvi! Neierobežo sevi ar saviem priekšstatiem, atbrīvojies no tiem!

 
Šo divu dienu laikā Tu iegūsi savas dzīves jaudīgāko mācību!


Es apsolu, tas ir tā vērts!