LIENES URESINAS GRĀMATA

KĀ PĀRSTĀT BAIDĪTIES UN BEIDZOT SĀKT DZĪVOT

Uzņēmējām, mammām, sievām, draudzenēm… sievietēm. Grāmata par iekšējo spēku un pārliecību, par uzvarām un zaudējumiem un par pašu galveno - mīlestību pret sevi.

IEPRIEKŠPĀRDOŠANA - līdz 1. augustam

00
DIENAS
:
 
00
STUNDAS
:
 
00
MINŪTES
:
 
00
SEKUNDES

You missed out!

IEPRIEKŠPĀRDOŠANA - līdz 1. augustam

00
DIENAS
:
 
00
STUNDAS
:
 
00
MINŪTES
:
 
00
SEKUNDES

You missed out!

Lienes Uresinas GRĀMATA

AR TEVI VISS IR KĀRTĪBĀ

Kā pārstāt baidīties un beidzot sākt dzīvot

5 (5)

Es ticu, ka katrai sievietei ir jāprot pateikt pašai par sevi: Ar mani viss ir kārtībā.


Ja tu tam piekrīti, šī grāmata domāta tev.


Ja tu tam galīgi nepiekrīti, šī grāmata pavisam noteikti domāta tev.


Šī nav grāmata, kurā es glaudīšu tavu galvu (lai gan ļoti labprāt to izdarītu) un žēlastības pilnām acīm teikšu turpināt, kā sākts, jo, redz, ar tevi viss ir kārtībā.


Šī ir grāmata, kurā es vedīšu tevi tikties pašai ar sevi, lai tu pa īstam noticētu tam, ka tevī ir viss, lai dzīvotu piepildīti, harmoniski, laimīgi.


Jā, katra (katra!) sieviete ir pelnījusi dzīvot laimīgu un piepildītu dzīvi. Nē… Ļauj man palabot – katrai sievietei IR jādzīvo laimīga un piepildīta dzīve. Tāds ir mūsu pienākums jau no brīža, kad ienācām šajā pasaulē.


Šī grāmata ir veidota tā, lai tu saprastu, kā to paveikt. Kāpēc tu neesi tur, kur gribi būt? Kāpēc tu ciet un pārdzīvo? Kāpēc meklē atbildes tur, kur to nav? Tāds liktenis? Sakritība? Karma? Iespējams… Ir tikai viena lieta, kas tev jāatceras ik rītu, atverot acis – tu esi savas dzīves veidotāja. Tu esi tā, kura var mainīt jebkurus esošos apstākļus. Ne tas, kā tu izskaties, ne tas, no kurienes nāc vai kāda ir tava pagātne, nenosaka to, kas tev ir iespējams. Tas ir atkarīgs tikai un vienīgi no tevis pašas.


Ja tu nevadi savu dzīvi, to noteikti dara kāds cits. Taču ir laiks to mainīt. Ir laiks ņemt grožus savās rokās, piešķirt dzirksti savām emocijām un apgriezt pasauli kājām gaisā. Ir laiks būt brīvai. Ir laiks būt laimīgai.

Par ko būs šis stāsts?

Šī ir vairāk nekā vienkārša grāmata, ko pāršķirstīt un aizmirst plauktā. Šis ir par iekšējo ceļojumu, par piedošanu, par sevis meklējumiem un atrašanu. Šis ir par Tevi.

Patiesa pārliecība panākumiem

Sākot no Tavas pagātnes, beidzot ar Tavu nākotni. Tava dzīve ir Tavās rokās, un Tev ir tā fantastiskā iespēja to veidot kādu vien vēlies. Tu esi neatkārtojama, ir laiks Tev iemācīties to ieraudzīt savām acīm!

Bailes beidzot beigsies

Par bailēm, par priekšstatiem, par vēlmi iederēties, par Tavu apziņu un zemapziņu. Tu vari paveikt daudz vairāk nekā Tu spēj iedomāties. Ar jautājumiem un uzdevumiem es vedīšu Tevi cauri šai grāmatai, lai Tu atklātu, ka iespējams ir viss!

Veido veiksmīgu vidi

Tu vari gūt panākumus, mainot pavisam ikdienišķus paradumus un domāšanas veidu. Runāsim par naudu, fokusu, cilvēkiem Tev apkārt un ieradumu spēku - viss ģeniālais ir vienkāršs.

Bailes beidzot beigsies

Par bailēm, par priekšstatiem, par vēlmi iederēties, par Tavu apziņu un zemapziņu. Tu vari paveikt daudz vairāk nekā Tu spēj iedomāties. Ar jautājumiem un uzdevumiem es vedīšu Tevi cauri šai grāmatai, lai Tu atklātu, ka iespējams ir viss!

Mīlestībā mūžīgi

Mūsu dzīvi veido kā zaudējumi, tā arī uzvaras, taču Tu kļūsi neuzveicama, patiesi un dziļi iemīlot sevi no matu galiņiem līdz papēžiem. Tu iemācīsies ļauties, uzņemties atbildību un iegūt pārliecību, atklājot neizmērojamu iekšējo un ārējo vērtību.

Par autori

Mani sauc Liene Uresina, un es esmu transformāciju un biznesa sasniegumu trenere, kura jau spējusi mainīt vairāku desmitu tūkstošu cilvēku dzīves kā Latvijā, tā ārpus tās.

Es esmu ne vien mācījusies no pasaules labākajiem transformācijas līderiem - Boba Proktora un Tonija Robina -, bet arī pati gājusi cauri dažādām grūtībām, izaicinājumiem, problēmām un bailēm.

Es lieliski zinu, ko nozīmē uzsākt savu biznesu, ko nozīmē kļūdīties, kā ir pazaudēt ticību sev, kā meklēt ceļu uz sapratni ar mīļoto. Tieši mana pieredze man ir devusi unikālu iespēju – spēt iekāpt manu klientu kurpēs, izdzīvot viņu sajūtas un palīdzēt atrast viņu unikālo laimes formulu.

grāmata

€ 28*

*3.50€ par DPD piegādi

Visi pārskaitījumi ir droši un šifrēti

Personalizēta grāmata

Grāmata ar manu novēlējumu un parakstu.

BONUSS: Pārliecības meditācija

(VĒRTĪBA 69€)

€ 47*

*3.50€ par DPD piegādi

Visi pārskaitījumi ir droši un šifrēti

Lasītāju atsauksmes

Saņēmu grāmatu…paldies ❤️ Lasu un vnk galvā sprādziens..nesaprotu kur skriet..ko grābt un ko ķert😶 Galva pilna ar domām…pie uzdevumiem nevaru pieķerties…jo jāizlasa ātrāk līdz beigām…labi, ka grāmata paliks man un nekur nepazudīs 😅 Esot 5tajā nodaļā…saprotu, ka būs vien jālasa vēlreiz, lai apstātos pie uzdevumiem…nezinu vai tādas sajūtas ir vēl kādam…bet liekas, ka katrs vārds ir uzrakstīts tieši man…paldies ❤️ Gribas ātrāk visu izlasīt, lai sajustu iekšēju mieru…tieši šādas ir pirmās emocijas lasot Jūsu grāmatu, kas uzrakstīta man…❤️

Gribēju padalīties ar savu prieku ❤️❤️❤️ vakar jutos kā Ziemassvētkos… 5d saņēmu sms ka Lienes grāmata mani gaida pakomātā nebiju Rīgā un visas brīvdienas par to vien domāju… un tik līdz atgriezos Rīgā pirmais bij doties uz pakomātu un sajutos tiešām kā Ziemassvētkos bērns kurš tik ļoti gaidījis to 🥰❤️ un tik skaisti iesaiņots un turot sajutu to gaišumu kas no tās staro. Šodien nodomāju atvēršu to atvērumu kas dos man kādu zīmi šī brīža sajūtai un 100% atbilda…

Liene, tikko atpakoju grāmatas sūtījumu, lielisks grāmatas vāks, tas skatiens ir tik caururbjošs un reizē raisa mieru, acis iemirdzas un iezogas smaids! Paldies Tev par to ko dari🙏🏼 sirds siltuma sveicieni, lai izdodas ❤️

Sveika! Esmu jau sākusi lasīt Tavu grāmatu! Ļoti viegli lasās, ka nevar apstāties. Bet noturu sevi pie katras nodaļas beigām pārdomājot izlasīto. Paldies Tev par šo grāmatu! 🤩❤️ Jau mammai pateicu, ka viņai tādu arī vajag. 🤩

Praktiska un reizē iedvesmojoša. Kolosāla grāmata, ko lasīt, pārdomāt un izbaudīt pa mazam gabaliņam... un atkal...

Linda

Pievieno arī savu atsauksmi

Paldies par atsauksmi!

Kā iegūsi savu pirkumu?

Izvēlies produktu un veic maksājumu

Saņem pasūtījuma apstiprinājumu savā e-pastā

Saņem pasūtījumu DPD pakomātā 3-5 darba dienu laikā

Lienes Uresinas Grāmata Lienes Uresinas Grāmatas atsauksme Liene Uresina Liene Uresina Liene Uresina

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kad un kā es saņemšu grāmatu?

Veicot maksājumu, Tev jānorāda sava kontaktinformācija un tuvākā DPD pakomāta adrese. Grāmatu saņemsi 3-5 darba dienu laikā.

Kā var iegūt bonusa meditāciju?

Bonusa pārliecības meditāciju vari iegūt tikai gadījumā, ja izvēlies personalizētu grāmatu ar manu novēlējumu un parakstu.
Meditācija tiks atsūtīta uz Tavu e-pastu audio formātā.

Vai ir iespējams izrakstīt rēķinu par grāmatu?

Ja Tev ir nepieciešams rēķins ar Tava uzņēmuma rekvizītiem, raksti uz support@lieneuresina.com.


Ja nepieciešams rēķins privātpersonai vai ja vēlies maksājumu veikt ar pārskaitījumu, raksti uz support@lieneuresina.com.

Vai šī grāmata ir paredzēta tikai sievietēm?

Nē, grāmata noteikti būs ļoti vērtīga ikvienam, kurš to būs nolēmis izlasīt, neatkarīgi no dzimuma un vecuma.

Vai iespējams pasūtīt grāmatu uz ārzemēm?

Grāmatu ir iespējams saņemt jebkurā Eiropas Savienības valstī, kā arī Šveicē, Apvienotajā Karalistē un Skandināvijas valstīs.
Ja atrodies ārzemēs vai vēlies nosūtīt grāmatu kādam ārpus Latvijas, raksti uz support@lieneuresina.com, un mēs Tev dosim ziņu par piegādes izmaksām individuāli!

“Sapratu, ka būs jālasa vēlreiz - liekas, ka katrs vārds uzrakstīts tieši man”

“Sāku lasīt grāmatu, tā ļoti viegli lasās, ka nevaru apstāties”

“Ja Liene dara, tad uz maksimu - to var redzēt grāmatas iepakojumā”

“Skatoties uz grāmatas vāku, iestājas miers, iemirdzas acis, iezogas smaids”

“Vienkārši atverot grāmatu, ieguvu 100% apstiprinājumu savām sajūtām”

“Saņēmu vairāk kā gaidīju! Nešaubos, ka arī saturs pārsteigs”