Pārmaiņas - tas ir ceļš, kas sastāv no posmiem.

Kāds ir gatavs uzreiz mesties lielākā izaicinājumā un sākt pārveidot savu dzīvi fundamentāli. Kādam - nepieciešams laiks iešūpoties.

Kādam - tieši viens jautājums ir tas, kas kavē, lai atvēzētu spārnus! 

Tieši tādēļ - es esmu sagatavojusi ko īpašu! 

Vispopulārākās, visapspriestākās un aktuālākās lekcijas - vienuviet!

Tev ir iespēja izvēlēties un uzzināt tieši par to, kas svarīgs Tev. Atrast tieši tās atbildes, kuras Tu esi sen meklējusi! Tu vari darīt tieši tā, kās saka Tava iekšējā balss un tas Tev neprasīs neko vairāk kā par vienu krekliņu vai kurpju pāri mazāk!

Tikai 35.54 EUR* + PVN investīcija un gandrīz divas stundas Tava laika ir tieši tas, kas palīdzēs mainīt Tavu dzīvi, palīdzēs atklāt Tavu iekšējo potenciālu un beidzot sākt baudīt dzīvi! 

* Kopējā cena 43 EUR 

Kā mīlēt sevi

Vai Tu esi aizdomājusies, kāpēc pati savā dzīvē Tu spēlē otrā plāna lomu? Vienmēr noskrējusies, uz izdegšanas robežas un bez kripatiņas prieka? Visas šīs sajūtas nāk no mīlestības pret sevi trūkuma. Iemācies mīlēt sevi - tikai tā Tu varēsi ne vien augt pati, bet arī dot vairāk. Šī lekcija Tev palīdzēs pātraukt nemitīgo sevis noniecināšanu, dzīvošanu otrajā plāna un visbeidzot - atrast ceļu pie mīlestības pašai pret sevi.

Kā būt līderei

Kas ir līderis - lielas kompānijas vadītājs, svarīgs cilvēks valstī? Vai tomēr tas, kurš spēj iedvesmot un motivēt citus? Tu taču arī vēlies būt tā, kura iedvesmo savus bērnus panākumu gūšanai. Tā, kura atklāj savos līdzcilvēkos labāko. Es nešaubos, ka pēc šīs lekcijas noklausīšanās, Tu būsi tā sieviete, kura, prasmīgi rīkojoties ar pasaules labāko līderu atribūtiem, spēs iekustināt pozitīvas pārmaiņas ne vien savā, bet arī līdzcilvēku dzīvēs!

Laika menedžments

Tev šķiet, ka Tavam darbu sarakstam nekad nepienāks beigas? Lai kā Tu censtos, Tu nekādi nespēj izdarīt visu ieplānoto? Tev šķiet, ka Tu nepārtraukti kaut ko kavē? Ja uz kaut vienu no šiem jautājumiem Tu esi atbildējusi: “Jā!”, tad šī lekcija ir Tev! Es Tev iemācīšu, kā ne vien prasmīgi rīkoties ar savu laiku, bet arī iedošu labākās tehnikas, kā nejusties nogurušai, iztukšotai un izsmeltai katras dienas beigās.

Kā manifestēt visu, ko vēlies

Cik tālu ir Tavi sapņi no realitātes? Patiesībā - viss, kas ir Tavās vēlmēs - saticīga ģimene, skaista māja, jauns auto, burvīgs un pievilcīgs augums, harmonija pašai ar sevi - tas viss ir iespējams. Vienīgais, kas Tev jāizdara - savs sapnis un mērķis pareizi jāpasaka visumam. Šajā lekcijā es Tev iemācīšu pareizi formulēt kāroto un metodes - kā tam likt darboties.

Kā tikt pāri šim grūtajam laikam

Tu nemitīgi baidies un uztraucies par to, kas notiek apkārt? Neziņa, ko nesīs šis laiks, Tevi dzen panikā? Doma par darba vai pilsētas maiņu - tās Tev ir vienas no lielākajām bailēm? Tieši ar šīs lekcijas palīdzību, es Tev parādīšu instrumentus, kas palīdzēs Tev ne vien pārvarēt COVID-19 radītās sekas, bet arī stiprinās Tevi visu citu nezināmo un biedējošo situāciju priekšā!


* Šī lekcija ir pieejama audio ieraksta veidā.

Kā paaugstināt pašvērtējumu

Esi nogurusi no tā, ka Santai vienmēr skaistākas kurpes, ka Ilzei vienmēr ir paklausīgāki bērni, ka Zanei vīrs ir uzmanīgāks? Bet varbūt arī Tavas kurpes nemaz nav tik sliktas, bērni tik nepaklausīgi un vīrs - ir lielisks. Vienīgā atšķirība -  Santa, Ilze un Zane vērtē sevi, bet Tu nē! Un no tā roda mūžīgā salīdzināšana, nepietiekamības sajūta un kompleksi. Vai Tev tas ir vajadzīgs? Nedomāju! Ar šīs lekcijas palīdzību es Tev iedošu praktiskus rīkus, kas paaugstinās tavu pašvērtējumu tā, lai Tev vairāk nebūtu jāsalīdzina sevi ar citiem. Tu spēsi justies skaista, pārliecināta, gudra un drosmīga arī bez citu apstiprinājuma.


* Šī lekcija ir pieejama audio ieraksta veidā.

Kā komunicēt efektīvi

Tev nav nekad bijusi sajūta, ka Tu runā, runā, runā - bet Tevi nedzird? Tu atklājies, Tu centies - bet rezultātā, ir aizvainojums, dusmas, neizpratne un vilšanās. Tas viss tikai tādēļ, ka mūsu komunikācija mēdz būt neefektīva. Pēc šīs lekcijas noklausīšanās, Tu spēsi runāt un komunicēt tā, lai Tevi sadzird, saprot un Tavas vēlmes ir uzklausītas. Tevi vairāk nepiemeklēs sajūta, ka saskarsmē ar līdzcilvēkiem Tu atduries pret sienu. Pateicoties spējai ekeftīvi komunicēt, Tu varēsi iedvesmot - kā sieviete, kā mamma, kā sieva, vadītāja, vai arī tik vienkārši, kā iedvesmot kādu uz ielas.

Kā atbrīvoties no perfekcionisma 

Tev nepārtraukti šķiet, ka vienmēr var labāk? Tev nekad nav tā pa īstam gana, jo kaut kas nav perfekti? Un kā ir - sākumā uzstādi grandiozu mērķi, tad kaut kas noiet greizi, Tu sāc pārdzīvot, dusmoties, sodīt sevi. Pazūd Tava iedvesma, Tu kritizē sevi - visbeidzot, Tu padodies. Un šis loks ir praktiski neizbēgams - ekspektācijas, vilšanās, padošanās, jaunas ekspektācijas, jaunas vilšanās. Bet vai Tu tā vēlies? Vai tas ir Tavs standarts? Varbūt laiks atbrīvoties no važām, kas Tevi nepārtraukti dzen paškritikā? Ja jā - tad šī lekcija ir tieši priekš Tevis!

6 cilvēku vajadzības pēc Tonija Robinsa

Tu nekad neesi sev jautājusi - kāpēc mēs rīkojamies konkrētā veidā? Viens ir iejūtīgs un saprotošs, kāds - vienmēr mēģina būt uzmanības centrā, bet trešais - pat galda spēli pārvērš pasaules čempionātā uz izcilību un konkurenci? Šī lekcija transformēs Tavu dzīvi un redzējumu uz cilvēkiem tā, ka Tu spēsi pamanīt un ieraudzīt motīvus, kas virza Tavus līdzcilvēkus. Tas būs atspēriena punkts, lai atrastu pieeju ne vien sev pašai, bet arī apkārtējiem. Tikai zinot, kādēļ cilvēki rīkojas tā un ne savādāk, Tu varēsi gūt no jebkuras savstarpējās komunikācijas maksimumu - mājās, darbā, ar draugiem.

Piedošana - Tavs spēks un brīvība. Kā piedot un sajust mieru sevī?

Visas Tavas neizrādītās dusmas un emocijas toksiski dzīvo Tavā ķermenī. Piedodot sev un citiem, kuri Tevi sāpinājuši, Tu atbrīvojies no šīm negācijām un palielini savu kapacitāti mīlēt kā sevi, tā arī apkārtējos. Piedošana ir dāvana, ko Tu dāvini sev. Noklausoties šo lekciju, Tu atlaidīsi pagātnes ciešanas un pārdzīvojumus, lai atvērtu durvis jaunām iespējām un skaistām emocijām.

Atsauksmes


Piesakies jaunumu saņemšanai un saņem dāvanā meditāciju!

© Liene Uresina. All rights Reserved