Pārmaiņas - tas ir ceļš, kas sastāv no posmiem.

Kāds ir gatavs uzreiz mesties lielākā izaicinājumā un sākt pārveidot savu dzīvi fundamentāli. Kādam - nepieciešams laiks iešūpoties.

Kādam - tieši viens jautājums ir tas, kas kavē, lai atvēzētu spārnus! 

Tieši tādēļ - es esmu sagatavojusi ko īpašu! 

Vispopulārākās, visapspriestākās un aktuālākās lekcijas un kursi - vienuviet!

Tev ir iespēja izvēlēties un uzzināt tieši par to, kas svarīgs Tev. Atrast tieši tās atbildes, kuras Tu esi sen meklējusi! Tu vari darīt tieši tā, kās saka Tava iekšējā balss un tas Tev neprasīs neko vairāk kā par vienu krekliņu vai kurpju pāri mazāk!

Tikai 43 EUR investīcija un gandrīz divas stundas Tava laika ir tieši tas, kas palīdzēs mainīt Tavu dzīvi, palīdzēs atklāt Tavu iekšējo potenciālu un beidzot sākt baudīt dzīvi! 

JAUNUMS!

Lekcija: Kā atrast savu talantu

Jau no bērnības vecāki un sabiedrības standarti mums uzliek kādu noteiktu “lomu” un iestāsta, ka tas ir mūsu talants. Vēl jo vairāk - mums tiek ieprogrammēts, kuri talanti ir “vērtīgi” un kuri ne. “Ar gleznošanu jau nevar nopelnīt naudu, bet ekonomisti gan dzīvo cepuri kuldami.” Kas tās par muļķībām? Talants ir dabiska prasme, ko Visums ir devis KATRAM. Tā ir Tava dāvana. Un Tavs dzīves uzdevums ir atrast un dalīties ar to. Cik daudzi no mums izvēlas dzīvot tā, kā vecāki domā, ka ir “pareizi”? Cik daudzi no mums izvēlas nodarbošanos, jo tur labi maksā? Cik daudzi no mums iznieko savu dzīvi, darot to, kas nenes piepildījumu? Ir laiks dzīvot sev! Atklāj savu talantu!

Lekcija: Viltvārža sindroms

Gandrīz 80% sieviešu piemīt viltvārža sindroms. Tas ietekmē Tavu pagātni, neļaujot Tev skatīties uz paveikto ar prieku.
Bet pats galvenais - tas ietekmē Tavu nākotni, turot Tevi atpakaļ, neļaujot virzīties uz priekšu.
Viltvārža sindroms ir tas, kas Tevi šķir no kļūšanas par to sevis versiju, kas vajadzīga, lai piepildītu kvēlākos sapņus!

Lekcija: Kā mīlēt sevi

Tā vien šķiet, ka visa dzīve ir viens liels teātris, kurā Tu spēlē otrā plāna lomu. Tu vienmēr kā prioritāti noliec visu citu vajadzības, bet savējās atliec vēl par “vienu nedēļiņu”. Vienmēr noskrējusies, uz izdegšanas robežas un bez kripatiņas prieka? Tu nemīli sevi gana daudz. Noklausies šo lekciju un uzzini, kā kļūt par galveno varoni savā dzīvē, pārtraukt nemitīgo sevis noniecināšanu un beidzot atrast ceļu pie mīlestības pašai pret sevi!

Lekcija: Kā būt līderei

Vai Tev draudzenes saka: “Ārprāts, mīļā, cik Tu esi forša! Cik Tev ir skaista dzīve! Kā Tu man palīdzēji mainīties!”, vai tomēr šis stāsts nav par Tevi? Tu izmisīgi gribi padarīt savus līdzcilvēkus laimīgus, iekustināt pozitīvas pārmaiņas viņu dzīvē, taču vienīgais, ko Tu vari ieteikt ir izlasīt kādu rakstu, kura padomiem Tu pati nemaz neseko? VAIRS NĒ! Rādi piemēru! Iedvesmo! Motivē! Kā? Pēc šīs lekcijas noklausīšanās, Tu būsi tā sieviete, kura, prasmīgi rīkojoties ar pasaules labāko līderu atribūtiem, ienesīs gaismu ne vien savā, bet arī citu dzīvēs!

Lekcija: Laika menedžments

“Ja nedēļā būtu 8 dienas, es noteikti visu paspētu,” Tu centies sev iestāstīt, lai mierinātu sevi. Tomēr darbu saraksta gals nav redzams, Tu nekādi nespēj izdarīt ieplānoto, atliec uz vēlāku un dienas beigās jūties izsmelta, nogurusi un iztukšota, pat tad, ja īsti neesi neko darījusi. Ja laiks ir relatīvs, tad kāpēc citi paspēj vairāk nekā Tu? Pārstāj vērot, kā aizslīd Tava dzīve. Noķer to aiz astes! Noklausies šo lekciju un uzzini, kā produktīvi pavadīt savu laiku un apzināti to izmantot lietderīgi.

Lekcija: Kā manifestēt visu, ko vēlies

Izdarīsi rīt? Sāksi no pirmdienas? Vai no Jaunā gada? Nē, nē, nē. Tās ir muļķības un Tu to zini. Saticīga ģimene, skaista māja, jauns auto, burvīgs un pievilcīgs augums, harmonija pašai ar sevi un visi pārējie sapņi neiekritīs Tavās rokās tāpat vien. Tev kaut kas ir jādara! Taču šobrīd Tev nav pareizo rīku, lai to piepildītu. Tev var būt viss, ko Tu vēlies! Jā, patiesi! Pēc šīs lekcijas noklausīšanās, Tu sapratīsi, ko Tu vēlies un savu instrumentu kasti papildināsi ar metodēm, kas palīdzēs Tev to sasniegt!

Lekcija: Kā tikt pāri šim grūtajam laikam

Neziņa, bailes, uztraukums, nenoteiktība… Šīs, visticamāk, nav Tavas mīļākās emocijas. Covid-19 patiešām no mums ir prasījis daudz, sākot ar iespējamu darba zaudēšanu, beidzot ar veselības problēmām. Bet kā atkopties no pandēmijas izraisītajām sekām? Kā neļaut negatīvajām emocijām sevi ietekmēt? Kā sakārtot savu dzīvi un iekšējo pasauli, lai arī turpmāk Tu nesatricināmi stātos pretī visām negaidītajām situācijām? Uzzini šajā lekcijā.


*Šī lekcija ir pieejama audio ieraksta veidā.

Lekcija: Kā paaugstināt pašvērtējumu

Kad mēs bijām mazas meitenes, mēs bijām tik pašpārliecinātas! Mēs neievilkām vēderus,  mums nerūpēja izspūrušie mati vai noķēpātā kleita, mēs vienkārši dejojām un spēlējāmies. Taču tad mēs pieaugām un sākām sevi šaubīties. Mēs šaubāmies, vai esam piemērotas tam sapņu darbam, vai mēs iepatiksimies vīra mātei, vai, stundām ilgi sēžot pie drēbju skapja, kurš ir tik pilns, ka durvis nevar aizvērt līdz galam, mēs šaubāmies, ko šodien vilkt mugurā, lai izskatītos gana labi. Mēs šaubāmies arvien vairāk un vairāk, līdz visa ticība izkūp pelnos. Bet kā Tu domā, kas notiktu, ja mēs nebūtu zaudējušas to bērnības pašapziņu? Ja reizēs, kad kāds pasaka, ka neesam gana labas, gana tievas, gana skaistas, mums atrastos drosme un spēks pasūtīt to cilvēku 3 mājas tālāk? Kā Tu domā, kas notiktu? Klausies šo lekciju un redzi, kā Tavs pašvērtējums paceļas spārnos!


* Šī lekcija ir pieejama audio ieraksta veidā.

Lekcija: Kā komunicēt efektīvi

Mājās neviens Tevi neklausa, darbā neievēro un draugi nesadzird? Tu atklājies, Tu centies, taču neviens neliekas ne zinis? Rezultātā Tu jūties vīlusies, Tu esi neizpratnē un noslēdzies, jo runāt acīmredzot nav jēgas. Es patiesi ticu, ka komunikācija ir veiksmes atslēga, tāpēc esmu radījusi šo lekciju, kurā Tu uzzināsi, kā izvairīties no konflikta, kā iepatikties cilvēkiem, kā likt citiem uzklausīt un saprast Tavas vēlmes un kā mainīt cilvēkus, neradot viņos pretestību.

Lekcija: Kā atbrīvoties no perfekcionisma

Vai Tu vienmēr sagaidi perfektus rezultātus? Vai Tu nemitīgi sevi kritizē? Vai Tu baidies izgāzties? Vai Tev nekad nekas nav pietiekami labi? Vai Tu nekad pati neesi pietiekami laba? Mīļā…VAI TEV TAS NAV APNICIS? Ir laiks atbrīvoties no važām, ko pati sev esi uzlikusi, lai ieraudzītu sevi un pasauli jaunā gaismā! Gana labā gaismā… Noklausies šo lekciju un uzzini, kāpēc Tu esi perfekcioniste, kā no tā tikt vaļā un beidzot sākt baudīt dzīvi!

Lekcija: 6 cilvēku vajadzības pēc Tonija Robinsa

Kāpēc cilvēki ir tik dažādi? Viens ir iejūtīgs un saprotošs, otrs alkst būt uzmanības centrā, bet trešais pat Monopolu pārvērš pasaules čempionātā? Tas ir tāpēc, ka mums katram ir citādākas vērtības un vajadzības. Saprotot, kādas tās ir, Tu iemācīsies atbrīvoties no toksiskiem ieradumiem, spēsi pamanīt motīvus, kas virza Tavus līdzcilvēkus, kā arī atradīsi pieeju ne vien sev, bet arī apkārtējiem. Iegūsti maksimāli daudz no dzīves un iegūsti zināšanas, kas mainīs Tevi par 180 grādiem

Lekcija: Piedošana - Tavs spēks un brīvība. Kā piedot un sajust mieru sevī?

Visas Tavas neizrādītās dusmas un emocijas toksiski dzīvo Tavā ķermenī. Kā Tu par to jūties? Diezgan čābīgi, vai ne? Piedodot sev un citiem, kuri Tevi sāpinājuši, Tu atbrīvojies no šīm negācijām un palielini savu kapacitāti mīlēt kā sevi, tā arī apkārtējos. Piedošana ir dāvana, ko Tu dāvini sev. Atlaid pagātnes ciešanas un pārdzīvojumus un atver durvis jaunām iespējām! Piedošanas laiks nav tikai Ziemassvētkos, tas ir visu cauru gadu! Uzdāvini sev mieru.

Atsauksmes