JAUNUMS!

Piesakies BEZMAKSAS meistarklasei

5 IEMESLI, KĀPĒC TU NEDZĪVO PĀRTICĪBĀ

Pievienojies Lienei Uresinai šajā bezmaksas meistarklasē un uzzini, kas bloķē Tavu money mindset un liedz Tev pelnīt tik, cik vēlies!

Aizpildi pieteikšanās formu, un mēs Tev nosūtīsim meistarklases pieeju!

Piesakoties es piekrītu saņemt aktuālākos jaunumus, kvalitatīvu un vērtīgu informāciju un praktiskus padomus sevis pilnveidošanai un personīgajai izaugsmei.

Vārds

E-pasts*

telefona numurs

BEZ MAKSAS

55 minūtes

Meistarklase

12748+

transformētas dzīves

Runāsim par

01
Tavu pagātnes pieredzi
Uzzini, kā veidojas Tava apziņa un zemapziņa un kā tās ietekmē Tavus paradumus, domāšanu un priekšstatus. Saproti, kādi Tavi pagātnes notikumi un izaicinājumi traucē Tev dzīvot pārticībā un pelnīt tik, cik Tu vēlies.
02
Tavām bailēm par naudu

Atkārtojot man nav naudas, Tu neizmainīsi savu finansiālo stāvokli. Kur iet Tavs fokuss, tur iet Tava enerģija. Uzzini, kā bailes riskēt un izgāzties, aizvainojuma turēšana un nespēja piedot ietekmē Tevi un Tavu pārticību.

03
Naudas enerģiju
Nauda ir enerģijas apmaiņa - Tu saņem tik, cik Tu sev tici. To nosaka Tavs pašvērtējums un standarti, kas bieži vien neatbilst Tavai patiesajai vērtībai. Tev iespējams ir viss, ir laiks tam noticēt!
04
Tavu identitāti
Ko Tu redzi, skatoties spogulī? Vai Tu redzi kādu, kurš netic saviem spēkiem, kurš domā, ka nevar, kurš domā, ka neizdosies, vai Tu redzi kādu, kurš kā lauva ar drosmi un spēku metīsies izaicinājumos un spers pārliecinošus soļus pretī savai laimei? Kādu identitāti jeb paštēlu Tu izveido par sevi, tādas darbības Tu veiksi un tādus rezultātus panāksi. Paceļot savu pašvērtējumu un standartus, Tu pacelsi savu dzīvi!
05
Tavu intuīciju

Visas atbildes jau ir Tevī. Tava intuīcija zina, ka Tu vari sasniegt vairāk. Taču nereti, tā vietā, lai ļautos intuīcijai, mēs mēģinām racionalizēt un iekļauties vispārpieņemtos standartos. Sadzirdi savu iekšējo balsi!

Kas es esmu?

Mani sauc Liene Uresina, un es esmu biznesa rezultātu un pašizaugsmes trenere, kura mācījusies pie pasaules slaveniem mentoriem, izveidojusi vairākus veiksmīgus biznesus, tikusi atzīta par FORBES Business Coach, izlolojusi dažādas online programmas un meistarklases, kā arī mainījusi daudzu tūkstošu cilvēku dzīves gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Es esmu investējusi sevī vairākus simtus tūkstošus dolāru un zinu, kā Tev palīdzēt sasniegt to, ko Tu vēlies.

“Tver Visuma piedāvātās iespējas”

“700€ vērtībā jauns darījums”

“Iedvesma spert nākamo soli”

“Atrodi savu atbalsta komandu”

“Sākums skaistai dzīvei”

“Atver acis”

Aizpildi pieteikšanās formu, lai piekļūtu meistarklases ierakstam!

Piesakoties es piekrītu saņemt aktuālākos jaunumus, kavlitatīvu un vērtīgu informāciju un praktiskus padomus sevis pilnveidošanai un personīgajai izaugsmei

Vārds

E-pasts*

telefona numurs