Piesakies un laimē balvas 13 681 € vērtībā!

8 laimīgos paziņosim 24. aprīlī!

Piesakies un laimē balvas 13 681 € vērtībā!

8 laimīgos paziņosim 24. aprīlī!

Piesakies un laimē! 8 laimīgos paziņosim 24. aprīlī!

Aizpildi pieteikšanās anketu. Seko man Instagram @liene.uresina un pārliecinies, ka saņem manus e-pastus, jo tieši tur tiks paziņoti laimētāji!

Pieteikšanās beigusies

Balvas 13 681€ vērtībā!

Liene Uresina Coaching stāsts sākās 2020. gada aprīlī…

Pandēmija mani pārliecināja - es zināju, ka maniem cilvēkiem Latvijā mani vajag. Es sāku dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.


Šogad, 2023. gada aprīlī, aprit 3 gadi kopš Liene Uresina Coaching transformē cilvēku dzīves!


Vairāk nekā 10 programmas, grāmata, aplikācija, kāpumi un kritumi un 25 000+ pārmaiņu stāsti.


Pateicībā par šo piedzīvojumu mēs gribam dāvāt 8 laimīgajiem balvas 13 681EUR vērtībā!

Piedalies, lai laimētu kādu no fantastiskajām balvām!

Balvas, ko iegūs 8 laimīgie:

12 soļu programma

Pilnībā pārvērt savu dzīvi un kļūsti par laimīgu, pašpārliecinātu sievieti tikai 6 mēnešos! Tikai 12 soļi Tevi šķir no piepildītas un laimīgas dzīves. Vai Tu esi gatava spert pirmo?

4705€ vērtībā

Grāmata “Ar Tevi viss ir kārtībā” ar Lienes novēlējumu un parakstu

Mans lolojums, gara darbs - tiec pie sava “Ar Tevi viss ir kārtībā” eksemplāra ar Lienes novēlējumu un parakstu. Tas būs stāsts par vērtībām, par kļūdām, par prieka un bēdu asarām. Par sava aicinājuma meklējumiem, par mīlestību, iecietību un to, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek!

47€ vērtībā

1:1 sesija ar Lieni

Unikāla iespēja - 1:1 koučinga sesija ar mani! Tajā mēs pārrunāsim Tev aktuālākos jautājumus un izveidosim plānu, kā rīkoties tālāk! Es Tev palīdzēšu piepildīt Tavu potenciālu un sasniegt izvirzītos mērķus!

750€ vērtībā

Komplekts - grāmata “Ar Tevi viss ir kārtībā” + afirmāciju kārtis

Tiec pie sava “Ar Tevi viss ir kārtībā” eksemplāra un idvesmojies izaugsmei ar afirmācijas kārtīm. Tas ir stāsts par vērtībām, par kļūdām, par prieka un bēdu asarām. Par sava aicinājuma meklējumiem, par mīlestību, iecietību un to, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek!

64€ vērtībā

Meditāciju programma

Meditāciju programma sevis atklāšanai, baiļu atlaišanai un panākumiem Satiec savu augstāko “es”, atrodi atbildes uz saviem lielākajiem jautājumiem!

7469€ vērtībā

Komplekts - grāmata “Ar Tevi viss ir kārtībā” + “I am confident” t-krekls

Tiec pie sava “Ar Tevi viss ir kārtībā” eksemplāra un stiprini savu pārliecību ar “I am confident” T-kreklu. Tas ir stāsts par vērtībām, par kļūdām, par prieka un bēdu asarām. Par sava aicinājuma meklējumiem, par mīlestību, iecietību un to, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek!

73€ vērtībā

13 lekciju paka

Vispopulārākās, visapspriestākās un aktuālākās lekcijas vienuviet! Iepazīsti sevi no jauna un iegūsti pārliecību, piepildījumu un pārticību VISĀS dzīves jomās!

559€ vērtībā

Komplekts - grāmata “Ar Tevi viss ir kārtībā” + afirmāciju plakāts

Tiec pie sava “Ar Tevi viss ir kārtībā” eksemplāra un iemīli sevi un savu dzīvi ar A2 afirmāciju plakātu. Tas ir stāsts par vērtībām, par kļūdām, par prieka un bēdu asarām. Par sava aicinājuma meklējumiem, par mīlestību, iecietību un to, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek!

46€ vērtībā

decorative

KOPĒJĀ BALVU VĒRTĪBA 13 681€

Uzvarētāji tiks paziņoti jau 24. aprīlī!

*grāmatas un komplekti tiek sūtīti tikai Latvijas teritorijā. Ja piegāde nepieciešama ārpus LV, vienosimies par sūtīšanas izmaksu apmaksu individuāli.

Piesakies un laimē! 8 laimīgos paziņosim 24. aprīlī!

"Esam bezgala pateicīgas, ka mums ir bijusi iespēja īstajā laikā sastapt Lieni. Sesija ar Lieni bija pamatīgs pagrieziena punkts, kas ļāva mums no malas saskatīt gan mūsu uzņēmuma kļūdas, gan ieraudzīt milzīgās iespējas, kuras mums paveras, ja vien esam tām gatavas.

Lienes pamudinātas, mēs esam nospraudušas daudz drosmīgākus mērķus, kā arī esam spējušas kritiski paskatīties un izvērtēt lietas, ko darām ne īsti pareizi. Ļoti spilgta Lienes spēja ir patiešām iedvesmot un ļaut noticēt gan pasaules sniegtajām iespējām, gan saviem spēkiem.

Uzskatām, ka vislielākais mūsu sadarbības ieguvums ir drosme sapņot un drosme rīkoties, pamanām, ka vairs neesam tik nobijušās no iespējamas neveiksmes kā zīmola izveides pašā sākumā. Esam sapratušas, ka jebkura šķietama šī brīža neveiksme, iespējams, vēlāk izrādīsies vislielākā veiksme."

Baiba Šauriņa un Daina Novikova

Zīmola lovin’ radītājas

"Strādājam ar Lieni jau vairāk nekā gadu, un šis ir bijis viens no labākajiem un pareizākajiem lēmumiem mūsu biznesā. Lienei ir pasaules redzējums, zināšanas un personiskā pieredze ar kuru viņa nebaidās dalīties. Viņas resurss šķiet neizmērojams un stratēģiskā pieeja lietām padara katru mūsu sarunu par vērtību kā man, tā mūsu biznesam."

Kristīne Sproģe Lizandere & Agnese Kazāka

Kristīne Sproģe Lizandere & Agnese Kazāka

“for lovers and trees” īpašnieces

"Es apbrīnoju Lienes nebeidzamo enerģiju un neizmērojamo cilvēkmīlestību. Kopš strādāju kopā ar Lieni, esmu tuvāk saviem mērķiem nekā jebkad agrāk! Projekti, kas bija vairākkārtīgi atlikti, tagad strauji virzās uz priekšu, un esmu pilnīgi droša, ka tie beidzot īstenosies!

Strādājot ar Lieni, atklāju daudzus savus limitējošos priekšstatus, par kuriem iepriekš pat nenojautu un kas kavēja manu izaugsmes ceļu, un no tiem spēju arī atbrīvoties! Man izdevās sasniegt ļoti nozīmīgu soli - esmu palaidusi no savas dzīves tos cilvēkus, kurus jau sen gribēju atlaist. Tā vietā manā dzīvē ir ienākuši jauni un brīnišķīgi cilvēki!"

Signe Meirāne

Signe Meirāne

Uzņēmēja un pavārgrāmatu autore

"Veiksmīgam biznesam, kas rezultējās ienākumos būtiski ir vairāki komponenti, kur viens no tiem ir neapstāties - ne vien uzņēmuma attīstībā un ekspansijā, bet arī manā kā uzņēmuma vadītāja pozīcijā, mācīties katru dienu kaut ko jaunu, lai pēc tam izmantotu to biznesā un radītu vēl lielāku vērtību un, protams, lielākus ienākumus. Liene man nodrošina šo izaugsmi, kur praktiski soli pa solim ir spējusi palīdzēt manam uzņēmumam izaugt vairākas reizes.”

Beki

Andris Zemmers

JZ Microphones valdes loceklis, starptautiskā mārketinga direktors

“Lienes lekcijas un padomi man palīdzēja gan piecelties, gan iztaisnot muguru un pacelt galvu. Es iemācījos atrast sevī jaudu un pašcieņu, lai bez kauna sajūtas spētu palūgt vai paprasīt to, ko vēlos un jūtos pelnījusi.”

Queen Chioma Nworgu MA

Dārta Daneviča

Aktrise

Piesakies un laimē! 8 laimīgos paziņosim 24. aprīlī!

Aizpildi pieteikšanās anketu. Seko man Instagram @liene.uresina un pārliecinies, ka saņem manus e-pastus, jo tieši tur tiks paziņoti laimētāji!

Pieteikšanās beigusies

8 laimīgos paziņosim

24. aprīlī!

KOPĒJĀ BALVU VĒRTĪBA

13 681€

Šaubies? Tas ir tā vērts

“Negaidīti uzzināju, ka man būs 4000EUR prēmija!”

“Manā kontā tagad ir jau + 14000€ jaunas mājas iegādei”

“Arvien labāk sāku saprast to, kā strādā piesaistes likumi un kādā vibrācijā esmu”

“Es ļaujos dzīvei un izjūtu mieru un harmoniju!”

“Ieguvu jaunu darba vietu un 5x palielināju ienākumus!”

“Esmu uzņēmusies atbildību par savu dzīvi un noticējusi sev!”