Bizmesa manifestācijas akadēmija

Uzbūvē savu sapņu biznesu un iegūsti finansiālo brīvību vien 4 mēnešu laikā!

Bizmesa manifestācijas akadēmija

Uzbūvē savu sapņu biznesu un iegūsti finansiālo brīvību vien 4 mēnešu laikā!

Es ticu, ka Tu strādā ļoti smagi, lai uzbūvētu savu sapņu biznesu, sasniegtu finansiālo brīvību un beidzot varētu atļauties dzīvot tādu dzīvi, kādu Tu vēlies.

Taču vienalga, ko Tu dari, cik pūles un enerģiju ieguldi, rezultāts vienmēr ir tāds pats…

Tu centies šo situāciju mainīt, ik pa laikam izmēģini jaunu mārketinga triku, apmeklē kādu pārdošanas semināru, taču nekas no tā vienkārši nestrādā un Tavs sapnis par veiksmīgu biznesu tā arī paliek uz vietas!

Kāpēc?

TĀPĒC, KA TAVA PIEEJA BIZNESAM NESTRĀDĀ!

Taču tā nav Tava vaina…

Es ticu, ka biznesā Tu vari mirdzēt tikai tad, ja atšķiries no visiem citiem, zini, ko Tu dari, un dod saviem klientiem pievienoto vērtību.

Iespējams, internets ir bijis Tavs labākais draugs un Tu allaž tajā meklē ieteikumus, kas atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem, taču metodes, kas tiek minētas, bieži vien ir neefektīvas, sarežģītas un gluži vienkārši nestrādā.

Vai arī tieši otrādi, šie padomi ir pārāk vispārīgi, pārāk vienkārši un nav attiecināmi uz reālās dzīves situācijām.

Cilvēki tērē tūkstošus, lai piedalītos dažādos kursos un semināros, taču vēl aizvien NEDZĪVO 3 stāvu villā un NEBRAUC ar jaunāko Lamborghini.

Kāpēc?

Es Tev pateikšu, kāpēc…

JO VIENS IZMĒRS NEDER VISIEM!

Tieši tā! Stratēģija un taktikas, kas palīdz Tavam biznesam, var sagraut citu.

Turpretī tas, kas palīdz citiem, iespējams, nenesīs Tev absolūti nekādus rezultātus.

Ļauj man atklāt, KĀPĒC Tava pieeja biznesam nestrādā -

STRATĒĢIJA
20%
PAREIZAIS MINDSET
80%

Lielākā daļa grāmatu, kursu, semināru un citu materiālu, kas atrodami, iegūglējot “kā kļūt bagātam” vai “kā uzsākt biznesu”, koncentrējas tikai uz šiem 20%, dodot Tev vispārīgus soļus, ko Tu jau tāpat, visticamāk, zināji.

Jā, stratēģija ir svarīga…

BET!

Pat tad, ja atklāsi nemirstības eliksīru, Tu nevarēsi to pārdot, ja Tavs mindset nebūs pareizajā vietā.

Tikai un vienīgi apvienojot stratēģiju un domāšanas veidu, Tu varēsi sasniegt izmērāmu un ilgtspējīgu rezultātu!

 

Liene Uresina

ES TEVI ĻOTI LABI SAPROTU!

Mani sauc Liene Uresina, un es esmu biznesa un rezultātu trenere, kura izveidojusi vairākus veiksmīgus biznesus, tikusi atzīta par FORBES Business Coach, kā arī mainījusi daudzu tūkstošu cilvēku dzīves gan Latvijā, gan arī ārpus tās!

Vai Tu atceries 2008. gadu, kad visā pasaulē bija krīze?

Laikā, kad tūkstošiem uzņēmumu bija bankrotējuši, mēs ar vīru izveidojām savu biznesu.

Par mums smējās, mūs nosodīja un teica, ka tā būs totālākā izgāšanās.

Uzmini nu?

VIŅIEM NEBIJA TAISNĪBA!

Jā, es pieļāvu kļūdas, jā, es nesapratu, kāpēc sākumā negāja tik labi, kā gribētos…

Iztrūka šis enerģijas un psiholoģijas elements, šis MINDSET, šie svarīgie 80%.

Taču es to mainīju!

Esmu investējusi savās zināšanās vairāk nekā 100 000 EUR, lai būtu starp TOP koučiem pasaulē!

Šobrīd es esmu viena no simts leģendārā Tonija Robinsa koučiem, esmu iekļuvusi FORBES biznesa treneru padomē, kā arī konsultēju veiksmīgus uzņēmējus visā pasaulē, lai arī viņi spētu rast labākos risinājumus sava biznesa attīstībai.

Pēdējo gadu laikā esmu mācījusies, strādājusi un bijusi atbildīga par miljoniem dolāru, kas ienāk manu klientu kontos.

Es esmu profesionāle šajā jomā un varu Tev palīdzēt!

Un tieši tāpēc es Tevi aicinu pievienoties!

BIZNESA MANIFESTĀCIJAS AKADĒMIJA

Biznesa Manifestācijas Akadēmija ir 4 mēnešu interaktīva online programma, kas gan jaunajiem uzņēmējiem, gan arī biznesa “haizivīm” parādīs, kā kļūt par īstu uzņēmuma līderi, kurš spēj jebkuru ideju pārvērst veiksmīgā, pelnošā biznesā, nepazaudējot sevi procesā!

KO TU IEGŪSI ŠO 4 MĒNEŠU LAIKĀ?

Solis 1

Iegūsi skaidrību

Skaidrība ir pirmais solis uz rezultātu sasniegšanu. Šajā fāzē Tu sapratīsi, ko vēlies panākt, kādā biznesā Tu patiesībā esi, kā pozicionēt savu produktu, kādi ir Tavi finansiālie un biznesa mērķi. Mēs transformēsim Tavu psiholoģiju, enerģiju un vibrāciju, un Tu iegūsi skaidru vīziju par savu sapņu biznesu!

solis 2

Aizmirsīsi visu, ko līdz šim esi mācījusies

Viss, ko Tu zini par biznesu, nestrādā! Kā es to zinu? Tu netērētu savu laiku, šo lasot, ja Tev jau būtu plaukstošs bizness. Šajā fāzē mēs “izmetīsim” ārā visas Tavas zināšanas, lai varētu tā vietā būvēt ko jaunu (ko tādu, kas BEIDZOT strādās).

solis 3

Atklāsi savu 1'000'000 EUR stratēģiju

Biznesa Manifestācijas Akadēmijā Tu atklāsi sava biznesa veiksmes stratēģiju, lai Tev vairs nekad nebūtu jāstrādā tur, kur nevēlies strādāt! Tev rokās būs pārbaudīts plāns, kā arī praktiski rīki biznesa vadībai, mārketingam un pārdošanai, kas soli pa solim ļaus Tev sasniegt nospraustos mērķus.

solis 4

Tu sāksi domāt par biznesu jaunā līmenī

Lai izveidotu veiksmīgu, pelnošu biznesu, ir jāsāk domāt kā uzņēmējam. Tieši šis ir iemesls, kāpēc ne visi cilvēki var būt uzņēmēji. Iespējams, domāšanas veida mainīšana ir viens no grūtākajiem soļiem ceļā uz panākumiem biznesā. Tev ir jāpārzina gan savu klientu, gan darbinieku, gan sava psiholoģija, lai Tu kļūtu par īstu līderi!

solis 5

Tu atradīsi savu dream customer

Pasaule ir pilna ar Taviem sapņu klientiem! Un, pats galvenais, viņi Tevi jau gaida! Tu atklāsi, kā atrast savu dream customer, kā, izmantojot zīmola tēlu un savu personību, veidot lojālu sekotāju loku un kā to uzrunāt, lai viņu vienīgā opcija būtu iegādāties Tavu produktu.

solis 6

Apzināsies savus limitējošos priekšstatus un gūsti pārliecību

Tu nesasniedz savus mērķus tāpēc, ka kaut kas stāv Tavā ceļā. Iespējams, tie ir kādi bērnības notikumi vai aizspriedumi, kas neļauj Tev kustēties uz priekšu. Turklāt lielākā daļa no šīm barjerām, ko sev nostādi, ir radusies neapzināti. Ir laiks iemīlēt, ticēt un pieņemt sevi, pirms to dara citi. Tiklīdz mēs tiksim vaļā no domām, kas Tev traucē, es parādīšu veidus, kā iekodēt jaunu, iedvesmojošu un neapturamu programmu Tavā zemapziņā!

solis 7

Līderības noslēpumi

Starp priekšnieku un līderi ir milzīga atšķirība. Šajā fāzē es dalīšos ar paņēmieniem, kas attīstīs Tavas līderības, komandas vadības un deleģēšanas prasmes. Tu beidzot varēsi kļūt par sava biznesa vadītāju, iedvesmas avotu un celmlauzi, nevis despotisku priekšnieku.

solis 8

Kļūsi par produktivitātes Guru

Šīs fāzes laikā Tu beidzot sāksi darīt vairāk, tērējot mazāk laika. Es Tev iemācīšu produktivitātes, efektivitātes, laika menedžmenta un plānošanas rīkus, ko izmanto pasaules TOP vadītāji, lai beidzot sakārtotu savu kalendāru un galvu!

solis 9

Iekarosi pasauli, izmantojot sociālos medijus un mārketinga trikus

Mārketings un pārdošana parasti biedē uzņēmējus, taču Tu, visticamāk, piekritīsi, ka bez šiem abiem bizness vienkārši nestrādā. Lai iemācītu Tev, kā organiski un automātiski piesaistīt jaunus klientus un attīstīt savu biznesu, esmu pieaicinājusi ekspertus mārketingā, sociālo mediju satura veidošanā un pārdošanā.

+

ATBALSTA GRUPA AR REĀLIEM UZŅĒMĒJIEM

Līdzīgi domājoši, uz biznesu orientēti cilvēki un uz reālu pieredzi balstīti padomi ir Tavas puzles trūkstošais gabaliņš, ko es nodrošināšu, lai Tu BEIDZOT varētu sasniegt savus biznesa mērķus.

Tā ir GARANTIJA, ka Tev BEIDZOT izdosies uzbūvēt savu sapņu biznesu!

LABĀKĀ INVESTĪCIJA TAVĀ DZĪVĒ, PAR KO JAU IR SAMAKSĀTS

Es esmu izdarījusi “smago” darbu Tavā vietā.

Esmu investējusi teju 13 gadus un vairāk nekā 100 000 EUR, mācoties no pasaules labākajiem biznesa koučiem, un man ir visi vajadzīgie rīki, zināšanas un pieredze, lai transformētu Tavu biznesu un domāšanu!

Tieši tāpat kā šobrīd konsultēju desmitiem veiksmīgus uzņēmējus visā pasaulē, lai arī viņi spētu rast labākos risinājumus sava biznesa attīstībai, es varu palīdzēt arī Tev.

Pats labākais – Tev NEBŪS jāinvestē nedz 100 000 EUR…

Nedz arī 10 000 EUR!

Un, pat ja būtu…

Vai Tu maksātu 10 000 EUR, ja tas palīdzētu pārvērst Tavu ideju par veiksmīgu, pelnošu biznesu un Tev nekad vairs nebūtu jāuztraucas par naudu?

Vairums cilvēku par savu izglītību maksā vairāk…

Lielākā daļa sabiedrības brauc ar auto, kas maksā vairāk…

IEDOMĀJIES SAVU DZĪVI PĒC 4 MĒNEŠIEM…

Biznesa Manifestācijas Akadēmija būs beigusies, un Tu redzēsi, kā spertie soļi pretī Tava biznesa attīstībai jau nes pirmos augļus.

Tev būs jauni draugi un vesela atbalsta grupa, ko tikko iepazini Akadēmijā.

Katru rītu Tu celsies ar aizrautību un piepildījuma sajūtu, jo zināsi, ka BEIDZOT dari to, kas Tev patiesi PATĪK!

Tu neticēsi, ka tas ir Tavs nopelns!

VAI ARĪ

Tu vari palikt tur, kur esi šobrīd…

un samierināties.

Izvēle ir Tava!

Biznesa Manifestācijas Akadēmija

Piesakies līdz 24. janvārim!

 • 8x LIVE lekcijas 4 mēnešu garumā (VĒRTĪBA - 3200 EUR)
 • 6x iespēja rakstiski iesūtīt Lienei jautājumus un saņemt atbildes (VĒRTĪBA - 1800 EUR)
 • Privātā atbalsta grupa Facebook (VĒRTĪBA - 190 EUR)
 • Katram savs atbalsta partneris
 • BONUSS: 10 populārākās lekcijas Tavai izaugsmei (VĒRTĪBA - 485 EUR)
 • BONUSS: Money Mindset meistarklase (VĒRTĪBA - 99 EUR)

KOPĒJĀ VĒRTĪBA - 5774€

1699

599/ 3 maksājumi

14 dienas

Naudas atmaksas garantija

*Naudas atmaksas garantija ir spēkā gadījumā, ja iegādājies programmu par pilnu cenu un vari uzrādīt apliecinājumu, ka noklausījies lekcijas un izpildīji dotos uzdevumus.

Ļauj man padalīties ar dažiem stāstiem:

Strādāju ar Lieni jau vairāk kā gadu un šis ir bijis viens no labākajiem un pareizākajiem lēmumiem mūsu biznesā. Lienei ir pasaules redzējums, zināšanas un personiskā pieredze ar kuru viņa nebaidās dalīties. Viņas resurss šķiet neizmērojams un stratēģiskā pieeja lietām padara katru mūsu sarunu par vērtību kā man, tā mūsu biznesam.

Kristīne Sproģe Lizandere for lovers and trees līdzīpašniece
&
Agnese Kazāka for lovers and trees līdzīpašniece

Veiksmīgam biznesam, kas rezultējās ienākumos būtiski ir vairāki komponenti, kur viens no tiem ir neapstāties - ne vien uzņēmuma attīstībā un ekspansijā, bet arī manā kā uzņēmuma vadītāja pozīcijā, mācīties katru dienu kaut ko jaunu, lai pēc tam izmantotu to biznesā un radītu vēl lielāku vērtību un, protams, lielākus ienākumus. Liene man nodrošina šo izaugsmi, kur praktiski soli pa solim ir spējusi palīdzēt manam uzņēmumam izaugt vairākas reizes.


Andris Zemmers
JZ Microphones valdes loceklis, starptautiskā mārketinga direktors

Esam bezgala pateicīgas, ka mums ir bijusi iespēja īstajā laikā sastapt Lieni. Sesija ar Lieni bija pamatīgs pagrieziena punkts, kas ļāva mums no malas saskatīt gan mūsu uzņēmuma kļūdas, gan ieraudzīt milzīgās iespējas, kuras mums paveras, ja vien esam tām gatavas.

Lienes pamudinātas, mēs esam nospraudušas daudz drosmīgākus mērķus, kā arī esam spējušas kritiski paskatīties un izvērtēt lietas, ko darām ne īsti pareizi. Ļoti spilgta Lienes spēja ir patiešām iedvesmot un ļaut noticēt gan pasaules sniegtajām iespējām, gan saviem spēkiem.

Uzskatām, ka vislielākais mūsu sadarbības ieguvums ir drosme sapņot un drosme rīkoties, pamanām, ka vairs neesam tik nobijušās no iespējamas neveiksmes kā zīmola izveides pašā sākumā. Esam sapratušas, ka jebkura šķietama šī brīža neveiksme, iespējams, vēlāk izrādīsies vislielākā veiksme.


Baiba Šauriņa un Daina Novikova, zīmola lovin’ radītājas

KAMĒR VISA PASAULE IR APSTĀJUSIES, ŠIS IR LABĀKAIS LAIKS, KAD ATTĪSTĪTIES UN DARĪT!

Kā Tu “izkāpsi” no šīs krīzes?

Kādas jaunas zināšanas Tev būs?

Ko Tu darīsi, kamēr visa pasaule stāv uz vietas?

Iespējams, šobrīd:

 • Tev pietrūkst skaidrības;
 • Tev nav konkrēta plāna;
 • Tu dzīvo bailēs, domājot: “Ja nu man neizdosies?”;
 • Tavs stress ietekmē Tavu veselību un attiecības;
 • Tu nezini, ar ko lai sāk.

Protams, Tu vari gaidīt “pareizo brīdi”, ekonomikas nostabilizēšanos, iedvesmu.

Bet zini…

Tu gaidīsi mūžīgi!

Tava ideālā mērķauditorija jau eksistē...

Un viņi gaida tieši Tevi!

Tas ir Tavs PIENĀKUMS dot cilvēkiem to, ko viņi vēlas un pēc kā viņi alkst!

Tāpēc...

Ja Tev jau ir savs bizness, bet zini, ka vari sasniegt vairāk

Iespējams, Tu sper pirmos soļus uzņēmējdarbībā un viss vēl liekas jauns un neskaidrs

Vai varbūt Tava ideja par savu biznesu vēl ir tikai un vienīgi ideja

ŠĪ IR TAVA IESPĒJA TO MAINĪT!

 • Un, tici man, šāda iespēja ir tikai vienreiz dzīvē…
 • Es meklēju cilvēkus, kuri ir gatavi DARĪT!
 • Es meklēju cilvēkus, kuri ir apņēmības pilni mainīt savu pasauli un dot vērtību citiem!
 • Ja Tu neesi starp šiem cilvēkiem, droši aizver šo lapu.
 • Taču, ja Tu nebaidies strādāt un brist cauri dubļiem, noķēpājot kājas, rokas un pat sajūtot to garšu savā mutē...

Šis ir Tev!

Biznesa Manifestācijas Akadēmija

Piesakies līdz 24. janvārim!

 • 8x LIVE lekcijas 4 mēnešu garumā (VĒRTĪBA - 3200 EUR)
 • 6x iespēja rakstiski iesūtīt Lienei jautājumus un saņemt atbildes (VĒRTĪBA - 1800 EUR)
 • Privātā atbalsta grupa Facebook (VĒRTĪBA - 190 EUR)
 • Katram savs atbalsta partneris
 • BONUSS: 10 populārākās lekcijas Tavai izaugsmei (VĒRTĪBA - 485 EUR)
 • BONUSS: Money Mindset meistarklase (VĒRTĪBA - 99 EUR)

KOPĒJĀ VĒRTĪBA - 5774€

1699

599/ 3 maksājumi

14 dienas

Naudas atmaksas garantija

*Naudas atmaksas garantija ir spēkā gadījumā, ja iegādājies programmu par pilnu cenu un vari uzrādīt apliecinājumu, ka noklausījies lekcijas un izpildīji dotos uzdevumus.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Kad sākas programma un cik daudz laika man tai vajadzēs veltīt?

Biznesa Manifestācijas Akadēmija sāksies 25. janvārī un ilgs 4 mēnešus.
Teju katru otrdienu plkst. 13:00 paredzēts 90 min garš pasākums.
Mēs rekomendējam ieplānot arī pāris stundu nedēļā mājasdarbu izpildei.
Ja esi VIP grupas dalībnieks, papildus ieplāno vēl 4 LIVE grupas sazvanus ar Lieni.

Kuros datumos un cikos paredzētas lekcijas?

8 LIVE lekcijas: 25.01.,08.02.,22.02.,08.03.,22.03.,05.04.,19.04. un 03.05. pl.13:00
6 Q&A sesijas ar iepriekš rakstiski iesniegtiem jautājumiem: 01.02.,15.02.,15.03.,29.03.,12.04.un 10.05 pl.13:00.
VIP grupas dalībiekiem vēl papildus 4 LIVE grupas sazvani ar Lieni: 03.02., 03.03., 31.03. un 28.04. pl.13:00*
*Ņem vērā, ka šie datumi var mainīties.

Lejupielādē notikumu kalendāru šeit. VIP grupas dalībniekiem papildus sazvanu kalendārs pieejams šeit. (Kalendāra faila lejupielādēšanas instrukcija šeit)

Kas iekļauts BMA dalības maksā?

Norādītajā programmas maksā iekļauta pieeja Biznesa Manifestācijas Akadēmijai 4 mēnešu garumā, 8 LIVE lekcijas un 6 Q&A sesijas ar ierakstiem, kā arī BONUSI - pieeja 10 populārākās lekcijām!

 1. Kā atbrīvoties no priekšstatiem
 2. Kā atbrīvoties no bailēm
 3. Kā mainīt savus paradumus
 4. Ikdienas rituāli enerģijai, produktivitātei un efektivitātei
 5. 6 cilvēku vajadzības pēc Tonija Robinsa
 6. Kā tikt pāri šim grūtajam laikam
 7. Kā paaugstināt pašvērtējumu
 8. Kā komunicēt efektīvi, lai Tevi sadzird
 9. Kā atbrīvoties no perfekcionisma
 10. Viltvārža sindroms

PAPILDUS Tev tiks dota ekskluzīva pieeja arī Money Mindset Meistarklasei!
Turklāt, ja esi VIP grupas dalībnieks, Tev būs iespēja piedalīties vēl 4 LIVE sazvanos - koučinga sesijās ar Lieni!

Kā es varu zināt, vai šī programma būs man noderīga?

Ja Tevī nav šī degsme un vēlme attīstīties un ja vienmēr izvēlies vieglāko ceļu, šī programma NAV Tev…
Taču, ja Tu jūti, ka vari sasniegt vairāk un zini, ka vari stāvēt un krist par savu biznesu, šī programma IR Tev!

Vai es varu dabūt atpakaļ iemaksāto naudu, ja tomēr es pārdomāju?

Nesatraucies, ja sapratīsi, ka šis nav risinājums Tev - 14 dienu laikā Tu vari atteikties no programmas un mēs Tev atgriezīsim visu samaksāto summu*! Lai atteiktos no programmas, Tev jāiesniedz apliecinājums, ka noklausījies lekcijas un izpildīji dotos uzdevumus.
*Naudas atmaksas garantija ir spēkā tikai gadījumā, ja Tu iegādājies programmu par pilnu cenu.

Vai varat izrakstīt rēķinu par dalību akadēmijā?

Gadījumā, ja Tev nepieciešams rēķins par savu dalību programmā, noformējot pirkumu, norādi vajadzīgos rekvizītus un veic maksājumu ar norēķinu karti. Rēķinu Tu saņemsi savā e-pastā.


Savukārt, gadījumā, ja vēlies maksāt ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, vienkārši raksti uz palidziba@lieneuresina.com - mēs tev rezervēsim vietu un sagatavosim rēķinu apmaksai.

Vai lekcijas notiks tiešraidē, vai būs pieejami ieraksti?

Jā, lekcijas notiks LIVE. Visi lekciju un Q&A sesiju ieraksti (izņemot VIP grupas koučinga sesijas) būs pieejami vēl 60 dienas pēc programmas beigām.

Cik ilgi būs pieeja BMA materiāliem?

Visiem materiāliem Tu varēsi piekļūt vēl 60 dienas pēc programmas beigām - līdz 10.jūlijam.

Kā es varēšu piekļūt kursa materiāliem pēc maksājuma veikšanas?

Pēc maksājuma veikšanas Tu saņemsi e-pastu, caur kuru varēsi pievienoties Biznesa Manifestācijas Akadēmijas kursam platformā Thinkific.

© Liene Uresina. All rights reserved   I   Policy  I   Disclaimer