BEZMAKSAS ROKASGRĀMATA ATKLĀJ:

BEZMAKSAS ROKASGRĀMATA ATKLĀJ:

7 dārgas kļūdas,

7 dārgas kļūdas,

kas neļauj tavam biznesam sasniegt 6 ciparu peļņu

kas neļauj tavam biznesam sasniegt 6 ciparu peļņu

Lejupielādē BEZMAKSAS rokasgrāmatu, uzzini galvenos iemeslus Tava uzņēmuma stagnācijai un iegūsti praktiskus rīkus izaugsmei!

Lejupielādē BEZMAKSAS rokasgrāmatu, uzzini galvenos iemeslus Tava uzņēmuma stagnācijai un iegūsti praktiskus rīkus izaugsmei!

Aizpildi pieteikšanās formu, lai piekļūtu rokasgrāmatai!!

Piesakoties Tu piekrīti saņemt aktuālākos jaunumus, kvalitatīvu un vērtīgu informāciju un praktiskus padomus sevis pilnveidošanai un personīgajai izaugsmei.

Vārds

E-pasts*

Telefona numurs

KAS IEKĻAUTS ROKASGRĀMATĀ?

1
Kā būvēt veiksmīgu biznesu, nepazaudējot sevi procesā
2
Kā pārvarēt nedrošības sajūtu un pārstāt vaicāt: "Ja nu man nesanāks?"
3
Kā izcelties tirgū un efektīvi piesaistīt jaunus klientus bez piepūles
4
Kā izvairīties no izdegšanas un atgūt entuziasmu
5
Biznesa vadīšana kā ĪPAŠNIEKAM, nevis darbiniekam.
1
Uz ko ir vērts fokusēties, lai netērētu laiku 10 reizes pārtaisot savu logo;
2
Kā pārvarēt nedrošības sajūtu un pārstāt baidīties;
3
Kā izvairīties no izdegšanas, izkāpt no 24/7 darba un atgūt entuziasmu;
4
Efektīvas mārketinga sistēmas izveide, kas ļaus Tavam uzņēmumam sasniegt jaunas virsotnes;
5
Kā veidot komandu un atrast pareizos cilvēkus, kas Tev patiešām GRIB un var palīdzēt.

Kas es esmu?

Mani sauc Liene Uresina, un es esmu rezultātu trenere, kura jau spējusi mainīt vairāku desmitu tūkstošu cilvēku dzīves kā Latvijā, tā ārpus tās.
Es esmu mācījusies no pasaules labākajiem līderiem - Tonija Robinsa, Boba Proktora un citiem - lai attīstītu sevi, uzkrātu jaunas zināšanas un piepildītu savu misiju - uzlabot 100 000 latviešu sieviešu dzīves.

Es lieliski zinu, ko nozīmē uzsākt savu biznesu, kļūdīties, pazaudēt ticību sev… Tieši mana pieredze ir devusi neaptveramu dāvanu - prasmi spēt iekāpt manu klientu kurpēs, izdzīvot viņu sajūtas un palīdzēt atrast viņu unikālo laimes formulu.

Ļauj man padalīties ar dažiem stāstiem!

Ja Tu vēl neesi ieguvis no dzīves to, ko Tu vēlies, un nejūti piepildījumu, sasniedzot lietas, ko vēlas Tava sirds, ir laiks paskatīties citādi uz savu "veiksmes definīciju".

Strādājot ar Lieni, es esmu likusi lietā pārbaudītus paņēmienus, kurus viņa deva, lai palīdzētu attīstīt manu finansiālo situāciju un augt kā profesionalājā, tā arī personīgajā dzīvē.

Es esmu uzstādījusi savu mērķi, lai varētu efektīvāk izmantot savu laiku, atbrīvoties no toksiskiem ieradumiem un spētu sasniegt savu potenciālu, stratēģiski pozicionējot sevi sava biznesa pacelšanai uz  $500 000 peļņu.

Es neizmantoju vārdu "ja", es izmantoju "kad". Strādāt ar Lieni ir lieliski, jo viņas profesionalā pieeja un padomi ir vairrākkārt palīdzējusi manam biznesam augt.

Liene mani patiešām ir motivējusi un palīdzējusi turpināt attīstīt savu biznesu. Es nespēju izvēlēties pareizo ceļu, taču Liene man palīdzēja atrast īsto virzienu un izvirzīt konkrētus mērķus.

Viņas skatījums par to, kā es varētu padarīt savu biznesu veiksmīgu, ir nenovērtējams. Viņa vienmēr prata uzdot pareizos jautajumus, kas man palīdzēja pieņemt gudrus un praktiskus lēmumus.

Es ieteiktu strādāt ar Lieni visiem, kuri vēlas attīstīt veiksmīgu biznesu.

Sveika! Mana dzīve ir izmainījusies ļoti. Pateicoties šai programmai un manifestācijai, sekojot zīmēm un sapņojot sapņus, šogad uzsāksim pirmās privātmājas būvniecību 😍 4 mēnešus atpakaļ par to pat iedomāties nevarēju!!! Ar vīru atjaunojām savu biznesu (www.mener.lv), pilnvērtīgi strādāju ar uzņēmuma attīstību, beidzot sapratu, ka nav nekas labāks kā būt pašai par savas dzīves noteicēju, un ir tik daudz visa kā, ka nedaudz esmu iekavējusi programmas lekcijas, bet noteikti turpināšu, jo vēl gribas gūt spēkus un pārliecību, ka viss ir atkarīgs no manis 🥰 ļoti liels paldies Lienei, par šo visu, motivējot un iedrošinot 🥰