JAUNUMS! / Tagad pieejama arī mobilā aplikācija!

BEZMAKSAS ROKASGRĀMATA ATKLĀJ:

7 dārgas kļūdas, kas biznesam augt

Lejupielādē BEZMAKSAS rokasgrāmatu, uzzini galvenos iemeslus Tava uzņēmuma stagnācijai un iegūsti praktiskus rīkus izaugsmei!

BEZMAKSAS ROKASGRĀMATA ATKLĀJ:

7 dārgas kļūdas, kas biznesam augt
Liene Uresina

Lejupielādē BEZMAKSAS rokasgrāmatu, uzzini galvenos iemeslus Tava uzņēmuma stagnācijai un iegūsti praktiskus rīkus izaugsmei!

bezmaksas rokasgrāmata

Vārds

E-pasts*

KAS IEKĻAUTS ROKASGRĀMATĀ?

1
Kā būvēt veiksmīgu biznesu, nepazaudējot sevi procesā
2
Kā pārvarēt nedrošības sajūtu un pārstāt vaicāt: "Ja nu man nesanāks?"
3
Kā izcelties tirgū un efektīvi piesaistīt jaunus klientus bez piepūles
4
Kā izvairīties no izdegšanas un atgūt entuziasmu
5
Biznesa vadīšana kā ĪPAŠNIEKAM, nevis darbiniekam.
1
Uz ko ir vērts fokusēties, lai netērētu laiku 10 reizes pārtaisot savu logo;
2
Kā pārvarēt nedrošības sajūtu un pārstāt baidīties;
3
Kā izvairīties no izdegšanas, izkāpt no 24/7 darba un atgūt entuziasmu;
4
Efektīvas mārketinga sistēmas izveide, kas ļaus Tavam uzņēmumam sasniegt jaunas virsotnes;
5
Kā veidot komandu un atrast pareizos cilvēkus, kas Tev patiešām GRIB un var palīdzēt.

kas es esmu?

Liene Uresina ir transformāciju un biznesa sasniegumu trenere, hipnoterapeite, uzņēmēja un autore, kura jau vairāk nekā 16 gadu garumā palīdz klientiem rast risinājumus, idejas un pārliecību, lai pārvarētu jebkuru izaicinājumu, piepildītu savu aicinājumu un atstātu savu nospiedumu pasaulē! Lienes degsme un apņēmība iedvesmojusi jau desmitiem tūkstošu cilvēku, taču viņa neapstājas pie sasniegtā - Lienes misija ir mainīt 1 000 000 cilvēku dzīves!

rokasgrāmata

Vārds

E-pasts*

Ļauj man padalīties ar dažiem stāstiem!

Ja Tu vēl neesi ieguvis no dzīves to, ko Tu vēlies, un nejūti piepildījumu, sasniedzot lietas, ko vēlas Tava sirds, ir laiks paskatīties citādi uz savu "veiksmes definīciju".

Strādājot ar Lieni, es esmu likusi lietā pārbaudītus paņēmienus, kurus viņa deva, lai palīdzētu attīstīt manu finansiālo situāciju un augt kā profesionalājā, tā arī personīgajā dzīvē.

Es esmu uzstādījusi savu mērķi, lai varētu efektīvāk izmantot savu laiku, atbrīvoties no toksiskiem ieradumiem un spētu sasniegt savu potenciālu, stratēģiski pozicionējot sevi sava biznesa pacelšanai uz  $500 000 peļņu.

Es neizmantoju vārdu "ja", es izmantoju "kad". Strādāt ar Lieni ir lieliski, jo viņas profesionalā pieeja un padomi ir vairrākkārt palīdzējusi manam biznesam augt.

Liene mani patiešām ir motivējusi un palīdzējusi turpināt attīstīt savu biznesu. Es nespēju izvēlēties pareizo ceļu, taču Liene man palīdzēja atrast īsto virzienu un izvirzīt konkrētus mērķus.

Viņas skatījums par to, kā es varētu padarīt savu biznesu veiksmīgu, ir nenovērtējams. Viņa vienmēr prata uzdot pareizos jautajumus, kas man palīdzēja pieņemt gudrus un praktiskus lēmumus.

Es ieteiktu strādāt ar Lieni visiem, kuri vēlas attīstīt veiksmīgu biznesu.

Sveika! Mana dzīve ir izmainījusies ļoti. Pateicoties šai programmai un manifestācijai, sekojot zīmēm un sapņojot sapņus, šogad uzsāksim pirmās privātmājas būvniecību 😍 4 mēnešus atpakaļ par to pat iedomāties nevarēju!!! Ar vīru atjaunojām savu biznesu (www.mener.lv), pilnvērtīgi strādāju ar uzņēmuma attīstību, beidzot sapratu, ka nav nekas labāks kā būt pašai par savas dzīves noteicēju, un ir tik daudz visa kā, ka nedaudz esmu iekavējusi programmas lekcijas, bet noteikti turpināšu, jo vēl gribas gūt spēkus un pārliecību, ka viss ir atkarīgs no manis 🥰 ļoti liels paldies Lienei, par šo visu, motivējot un iedrošinot 🥰