KĀ IZVEIDOT VEIKSMĪGU, PELNOŠU BIZNESU, NEPAZUDĒJOT SEVI PROCESĀ!

Pievienojies Lienei Uresinai šajā LIVE meistarklasē, uzzini, kas liedz Tavai idejai kļūt par veiksmīgu biznesu un sāc pelnīt tik, cik vēlies.

Vārds

E-pasts*

telefona numurs

8. jūlijs

PLKST. 11.00*

120 minūtes

Meistarklase

Q&A

uzdod savu jautājumu

*Ņem vērā, ka meistarklases sākuma laiks un garums var nedaudz mainīties.

Ko Tu iegūsi?

1
Tu apzināsies, kur esi šobrīd
Mēs nevaram nokļūt tur, kur vēlamies, ja nezinām, kur esam šobrīd. Lai Tu spētu uzbūvēt veiksmīgu un pelnošu biznesu, Tev ir jāsaprot, kur Tavs uzņēmums vai ideja atrodas šodien.
2
Tu sapratīsi, kas ir tie “bloki”, kas līdz šim traucējuši sasniegt virsotnes biznesā
Tu beidzot uzzināsi, ar ko Tev ir jāstrādā, lai mainītu sava biznesa attīstību. Kas liedz biznesam pelnīt tik, cik vēlies? Kas liedz augt un attīstīties? Kādas personīgās iezīmes attur Tevi no veiksmīga biznesa izveides?
3
Tu iegūsi skaidrību par saviem mērķiem un stratēģiju
Stratēģija un mērķis biznesā ir starp svarīgākajām ilgtermiņa veiksmes sastāvdaļām. Mēs skaidri nodefinēsim Tavu mērķi un Tu sapratīsi, kāda ir Tava veiksmes stratēģija!
4
Tu iegūsi 6 SOĻU plānu biznesa izaugsmei
Tev rokās būs praktisks plāns, kas ļaus aizvest savu sapni un ideju līdz pelnošam biznesam.
5
Tu būsi līdzīgi domājošo vidē
Ir tik viegli padoties, ja Tev apkārt nav līdzīgi domājošu cilvēku, vai ne? Lai augtu gan biznesā, gan personīgajā dzīvē, Tev ir nepieciešama motivējoša vide, kas palīdzēs Tev atvērt ceļu sasniegumiem un jauniem panākumiem!

kas es esmu?

Mani sauc Liene Uresina un es esmu biznesa un rezultātu trenere, kura mācījusies pie pasaules slaveniem koučiem, izveidojusi vairākus veiksmīgus biznesus, tikusi atzīta par FORBES Business Coach, izlolojusi dažādas online programmas un meistarklases, kā arī mainījusi daudzu tūkstošu cilvēku dzīves gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Es esmu investējusi sevī vairākus desmitus tūkstošus dolāru un zinu, kā Tev palīdzēt sasniegt to, ko Tu vēlies.

Vārds

E-pasts*

telefona numurs

Ļauj man padalīties ar dažiem stāstiem